Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy cigány szomszédom...

Van egy cigány szomszédom akinek amikor köszönök nem hajlandó vissza kõszönni csak bámul a képembe és ki sem nyitja a pofáját. Az ilyen cigányok mire játtszák úgy az agyukat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 23:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Na várjunk 1 kicsit... Mi az hogy "jajjaj mer cigány vagyok"? Minden Xarra ez a tipikus védekezés? 😂 Figyelj 1 kicsit én nem a kérdező miatt írtam hanem pár válaszoló miatt akik elég furán fogalmazták meg magukat. Mint leírtam NEM volt benne hogy jaj azért mert én is cigány vagyok. Baj ha NEM romaként ez a véleményem 1-2 válaszoló megfogalmazására? BOCSÁNAT hogy én is elmondtam a véleményem nem vitatkozni jöttem ide.
2020. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A mi házunkban is volt egy öreg(elköltöztek), annak ha köszöntem, soha sem fogadta. Állandóan a ház előtt volt, úgyhogy gyakran össze futottam vele. Néhányszor próbálkoztam, aztán láttam rajta hogy direkt nem köszön. Utána már csak bámultam a pofájába a kapu előtt. Úgy voltam vele, hogy száradjon le a nyelvem, ha mégegyszer köszönök neki. A gyerekeimnek is úgy tanítom, hogy néhányszor próbálkozz annak be, ha nem fogadják a köszönés, akkor annak az embernek nem kell többet köszönni.
2020. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen szomszédom hiába köszönök én vagy a kislányom csak undorodva nézz,de nem cigány.Az ilyen emberek bunkó és töbre tartják magukat másoknál.Csak azért van ennyi negatív komment ,mert cigány a szomszédod,ha magyar lett volna érdekelt volna?
2020. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!