Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy cigány szomszédom...

Van egy cigány szomszédom akinek amikor köszönök nem hajlandó vissza kõszönni csak bámul a képembe és ki sem nyitja a pofáját. Az ilyen cigányok mire játtszák úgy az agyukat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 23:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%
De ket egyertelmu eset utan mi ertelme koszonni? Innentol fogva mar szinte provokalod. Barmi is legyen az o fejeben, ha nem koszon, akkor ez van. Ha beleallsz ebbe, ugyanaz a szinvonal leszel.
2020. aug. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%

2 lehetőséget látok:

Vagy intesz neki köszönés helyett, vagy nem köszönsz neki. AZ idősekkel én is szívok, de lehetséges, hogy nem hall jól (bár a szájmozgást láthatná. Bár, ha a szeme sem annyira jó...).

2020. aug. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%
#blacklivesdoesn 'tmatter
2020. aug. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%
Ne foglalkozz vele. Primitívek, mint a f...sz. Ennyi.
2020. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14%
Próbáld meg a köszönést a nevével együtt. Nem mindegy, milyen hangulatban köszönsz, a hengnemed legyen behódoló. Ne kiabálva köszönj, mert megzavarod tudós elmélkedését, hogyan, mi módon vegye kölcsön levágásra hízott libádat. Ha nem köszönön vissza kérj bocsánatot, mert megzavartad ami ép fejében kifundált. De egyébként én nem erőltetném ezt, nem lát semmid, hogy hízelegjen, biztos nincs hízott libád, semmit, ami neki kell tőled s levegőnek néz.
2020. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%
Az érdiek erősebbek,vagy az enyingiek?
2020. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
63%
Milyen szomszéd? Tuti megismer? Nekem ma pont három cigánygyerek köszöngetett nagy lelkesen, zene is volt a fülemben, meg nem is szoktam nagyon az embereket figyelni, csak mikor már elmentek mellettem, hallottam, hogy mondták, hogy jó, akkor ne köszönjél. Előtte nem hittem, hogy nekem szól, mert nem voltak ismerősek. Aztán gondoltam, hogy lehet, hogy valami szomszédok, és bunkónak tűntem. (társasház)
2020. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%

Örülj neki!

Majd akkor kezdj aggódni,amikor köszönnek,és megkérdezik hány óra van,vagy van e cigid!

2020. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%
Istenem... Ha nem roma lenne biztosan nem lenne ilyen nagy gond.. Ma engem az idegesített fel hogy nem is 1 magyarral találkoztam ismertük egymást (kis faluban lakok) és annyira nem voltak képesek hogy vissza köszönjenek pedig én is magyar származású vagyok... Szóval ez nem származástól függ hanem hogy mennyire van meg neki az alap tisztelet... Nem kell kedvelni de a tiszteletet mindenki megérdemli és azzal ha származás alapján ítéltek ( Tisztelet a kivételnek) akkor ti sem vagytok különbek mint azok a "primitív fasz cigányok".
2020. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%

Miröl beszélsz itt félre."Jajjaj mer cigány vagyok???!Az a baj??!"

Minden xarra ez a tipikus védekezés!


Cigány a szomszédja,nem pedig norvég,vagy sváb,vagy eszkimó.Mégis minek mondja,ha egyszer cigány?Kezd már agyamra menni ez a poltkorrektkedés,lassan már nem lehet nevén nevezni a dolgokat sem,mert mindjárt elkezdenek kombinálni.

Igen van primitív fasz magyarban is,meg cigányban is.Noés?Itt egy konkrét esetről van most szó,és nem a te falubeliedről.A kérdező példája ,pont egy primitiv, fasz cigány és kész.

2020. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!