Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne önbizalmam, ha...

Hogy lehetne önbizalmam, ha mindenki szerint csúnya vagyok és egy fiúnak se kellek és észre se vesznek, emellett tényleg csúnya vagyok, és semmi figyelemre méltó nincs bennem?

Figyelt kérdés
Sminkelni nem akarok, képet meg nem küldök senkinek.

2020. júl. 18. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Van fontosabb a magabiztosságnál,mégpedíg az önelfogadás, ami nem abból áll, hogy elfogadom magam ahogyan kinézek, hanem szeretem magam. Ja és fontos, hogy egy 30 éves nőtől vagy egy 16tól jött ez a kirohanás, mert a 30nak el van nézve, egy 16 még változhat.
2020. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom hogy sok embernek miért jelenti a smink a szépséget, ez nem így van.

A hajadat és az öltözködésedet változtasd, de fontos hogy mindenképp olyanra változtasd ami neked is tetszik, mivel ha jól érzed magad egy ruhában, vagy egy új frizurával akkor már az is dob az önbizalmadon.

Legyen önbizalmad, hidd el, ez nagyon sokat segít. Ott kell kezdened hogy ne úgy tekints magadra mint 'egy csúnya lány'. Attól még hogy mások ezt mondták, nem biztos hogy igaz is, na meg ha ők ezt gondolják akkor mi van? Elsősorban az a fontos hogy te hogy látod magad, kit érdekel hogy XY azt mondta hogy nem vagy vonzó, ha ő ezt gondolja akkor ő nem a megfelelő ember számodra. Főleg akkor ha még meg sem ismert, de már offol, az a legrosszabb, ő velük ne is foglalkozz.

Önbizalmat szerezhetsz még ha új dolgokat próbálsz ki és kilépsz a komfortzónádból.

Ne keseredj el ha valakinek nem vagy szimpi, hisz eljön majd az a nagy valaki aki majd vonzónak talál. Hidd el, nem igaz az amit előttem írtak hogy: ,,a rondáknak ronda a párja".

2020. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Kondit próbáltad már, vagy az alakformálást? Egy kis türelemmel neked is nagyon jó alakod lehet, ez pedig önbizalmat is ad.
2020. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

A csúnyaságod is figyelemreméltó, tehát már van valami, figyelnek rád;)

Na, ezt kell tovább fejlesztened széppé s ennyi.

A lehetőségek száma meg végtelen.

2020. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Úgy lehet önbizalmad, ha valamiben kiemelkedő eredményt érsz el. Lehet sport, vagy tudás is, nem csak a szépség.
2020. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!