Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne önbizalmam, ha...

Hogy lehetne önbizalmam, ha mindenki szerint csúnya vagyok és egy fiúnak se kellek és észre se vesznek, emellett tényleg csúnya vagyok, és semmi figyelemre méltó nincs bennem?

Figyelt kérdés
Sminkelni nem akarok, képet meg nem küldök senkinek.

2020. júl. 18. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

Sehogy.


Ronda vagy, ez van. Majd találsz egy hasonló nyomi srácot, vagy nem.

2020. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1%
Sehogy. Gondolom ronda fiú nem kell neked akkornmit panaszkodsz. Rondáknak ronda a párja.
2020. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

"Be fugly but make it vogue"


Én sem vagyok egy főnyeremény de olyan stílust alakítottam ki magamnak, ami feltűnő és különleges. Plusz próbálom ésszel és szívvel kompenzálni a dolgot.

2020. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Így sehogy. Nem a kinézeted, hanem a hisztid miatt.
2020. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
És ezek alapján sem tudod levakarni a férfiakat magadról-ezt a blamázst:DD
2020. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
5+ Mig a mától elájuló szépséget lábtörlőnek használja mindenki, ezt a csúfságot meg még el is veszik feleségűl-húúúúúúúúú ezt az igazságtalanságot:DD
2020. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
*Míg a magától
2020. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Ki mondja, hogy csúnya vagy? Az ilyen hetedik bé osztály hercegnői és kiskirályai ne legyenek már mérvadóak! Az olyan emberek abból próbálnak maguknak önbizalmat kovácsolni, hogy másokat leszólnak, terrorizálnak.

Egyébként hány éves vagy? Mert az sem mindegy, hogy 16 évesen nem kellettél még “senkinek” (bár ez sem biztos, talán csak nem vetted észre) vagy 30 évesen tartasz itt.

2020. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkiben van valami szép, biztos benned is, amit ha kihagsúlyozol magabiztosabbnak érzed majd magad. Például a szemed, feneked, melled vagy akár egy szép mosoly.... Stb. És ha te magabiztosabb vagy ezt mások is észre fogják venni. Fogadd el először önmagad. Ez a legfontosabb. Amíg te is ezt mondod magadról, hogy csúnya vagy, miért várod, hogy mások másképp gondolkozzak erről? Ezen kívül vannak olyan dolgok, amin te is tudsz változtatni:alkatodhoz passzoló öltözködés, megfelelő kiegészítők például.

Remélem sikerül magabiztosabbnak lenned és elfogadnod magad. Hidd el, ez az első és legfontosabb dolog.

2020. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Hidd el, elvagyunk a képed nélkül is.
2020. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!