Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért szidják a...

Az emberek miért szidják a cigányokat vagy a zsidókat? Azért , hogy legyen mindig valamit szidni vagy csak ilyen a társadalom , hogy bűnbakot keress bőr szín szem szín vagy hova tartozás miatt. Kíváncsi vagyok . Csak normálisok írjanak köszi :)

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 20:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
7es te miről beszélsz? Fel is fogja nevelni? Pont ebből van a legnagyobb baj, hogy nem nevelik őket, és ők ha felnonek ugyanezt cainàljàk. Örökös körforgàs.
2020. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok,mint a piocak. En is ismertem ciganyt. Elkezdett keregetni tolem. Mondtam neki,h menjel el dolgozni es kuldtem egy csomo munkat. De megmondta,h o nem akar dolgozni...
2020. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Vöröskereszthez vittünk egy bőrönd ruhát, osszák szét a rászorulók között. A dolgos cigány asszony, ott toporgott az ajtóban, hogy vajon milyen segítséget kaphat aznap, elkapta, hogy viszi a piacra eladni. Aszongya "más nincs"? Hogy a devla vigye el.
2020. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
52%

Ez most provokatív troll kérdés? Nem tudom eldönteni.


Értelmes ember nem szid kategorikusan egy csoportot. Aki szidja, az általában kivetít valamilyen problémát arra, amire nem kéne.


Kritizálni már egész más dolog, és ezt nagyon szeretik a politikában összemosni. Kritizálni azt, hogy a cigányság tekintélyes részének egyszerűen kulturálatlan az életvitele, beilleszkedni nem képes - nem is látszik rajtuk ilyesfajta igyekezet -, ez nem rasszizmus. Azért nincs részben a mai napig megoldva a probléma, mert amint felmerül, valamelyik politikai oldal biztos, hogy rasszistát, fasisztát kiált, ellehetetlenítve ezzel bármiféle értelmes párbeszédet.

2020. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
10%
Megy a lepontozás :D Ha már szidjátok a cigányokat legalább valljátok be hogy rasszisták vagytok és általánosítotok, ne áltassátok magatokat.
2020. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
#15 Szerintem egyértelműen kiderült, hogy azok vagyunk, mit kellene még bevallani?
2020. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
0%

14-esnél a pont!!


Soha nem lesz megoldva,bhelyette rasszistabunkót lóbálnak.

2020. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Azért a cigányság 98%-a elég jó alapot adott a gyűlöletre az elmúlt évtizedekben...


#1: És mi a helyzet a vacsatu vs. vacsati ellentéttel?

2020. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

@21:27


Nincs bajom a feketékkel, indiaiakkal, filippínókkal, latínókkal, ázsiaiakkal stb...


De mikor azt hallom mögülem hogy "dázsvírem mutasd már az órád mennyi az idő" akkor nyilván zsigerből az a reakcióm hogy "na takarodj féreg".

2020. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
7 es vagyok. Én ilyennek ismerem a környezetemben élő cigányokat. Becsületesen dolgoznak, ha a közmunka programban vesz részt, vag napszámos vagy vállalkozó, aki a napszámosokat dolgoztatja, hordja stb stb . ., és ennél feljebb, pl erre fele vannak ápolók is, valaki zenélésből él. Nem kell lopnijuk, napszámba mindíg van meló 😂 vagy máskülönben éhenhalnak, de a sokszor említett segíííly meg a csháládiíí (🤣🤣🤣) is nagy segítség, itt max 4 gyerek van egy háztartásban, de általában 2-3. A Déldunántúlon. Amúgymeg, honann tudjátok hogy bennetek nincs?😂 Kitudja ki kivel kacsintott össze, volt itt mindenki régen, osztrák, tatár, török és a CIGÁÁNY! Jaaj most mi leeesz! De lehet, hogy Ti csak azokat veszitek, vagy akarjátok észrevenni akiket megfoghattok hogy így cigány meg úgy cigány de számos tehetséges emberrel büszkélkedhet a cigányság is, például Horváth József rákkutató aki (nagy eséllyel) megtalálta a rák egyik ellenszerét. És lehet még olvasgatni.:) Ismétwlten nem kérek lepontozást 😂
2020. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!