Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki utálja a szép nőket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon felszínes így ítélkezni. Meg csak féltékeny vagyok stb. Tudom, ez is ez egy tabu téma.

Én olyan III. osztály vagyok. Szerintem, szörnyen elkényeztetett emberfaj a jóképű nő és férfi is! Jobb dolguk van, mint a gazdag embereknek. Legfőképp több szeretetet és figyelmet kapnak a többi embertől. És a sok sikerélményük után kifejlődik az önbizalmuk és a szociális, kapcsolatteremtő képességük is jóval jobb lesz. Már viszolygok a sok reklámban a szebbnél szebb nőtől és férfitől. Még gyszer mondom, hogy tudom, nagyon felszínes vagyok.



2020. márc. 23. 16:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Az természetes előnyös, hogy a barátommal mindketten vonzónak tartjuk a másikat.

Az élet más területein viszont nem érzem, hogy ez különösen befolyásolná a sikerességemet. Nem érzem azt, hogy amiket elértem, azokat ne értem volna el kevésbé szép külsővel.

Van jogsim. Az oktatóm és vizsgáztatóm is középkorú férfiak voltak. Tegyük fel, mindketten szívesen lefeküdtek volna velem. Mivel ez nem történt meg, miért gondolnád, hogy ezért mentem át? Kétlem, hogy szép/szebb embereket nézni annyira kielégítő, hogy valaki csak ezért engedékenyebb.

L

2020. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy te már egy jobb hangnemet ütöttél meg!


Képzeld, mi lenne ha a szépséged se lenne!


Párod se és anyád se sztárolna, mert csúnya gyerek vagy.


Hiszem, hogy nem tudjuk itt ezen a földön, hogy egy más helyzetben lévő ember mennyire más világban él!


Kérem, a jóképű embereket, hogy ne nézzék le a csúnya, fura külsejű társaikat!Nehezebb, vagy teljesen lehetetlen társat találniuk! A másik nem nem vesz róluk tudomást!

2020. márc. 23. 18:23
 23/26 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod.

Az egyik legjobb barátnőmnek van egy borzasztó csúnya seb az arcán, úgy képzeld el, mint Zordonét az Oroszlánkirályból. Mégis rengeteg barátja van, az esküvőjét tervezi egy jóképű és intelligens sráccal.

Minden nap látok szerintem kevésbé vonzó nőket és férfiakat párkapcsolatban, szóval biztos vagyok benne, hogy túlzol. Egy kevésbé előnyös külsőt lehet kompenzálni, elsősorban egy roppant megnyerő személyiséggel.

L

2020. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Most nagyon megbántam, hogy kírtam ide ezt a kérdést!


Soha többet nem írok ki nagyon személyes vonatkozású kérdést erre az oldalra!

2020. márc. 23. 18:57
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magam csúnya férfinak,női visszajelzések alapján.Jó nőktől kapok figyelmet,felajánlkozásokat.Megnyugtatlak,a gyűlölködő emberek ugyanúgy megtalálnak,és nem csak az irigy férfiak.Gyerekként elég önbizalomhiányos voltam,sokat csúfoltak.Mai napig jellemez egy visszahúzódó,autista attitűd.Iszonyú harc volt,mire felépítettem nagyjából az önbizalmam,kapcsolatteremtő képességem,ami még azért így is hagy kívánni valót maga után.
2020. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Egy gyenge pillanatomban írtam ki ezt a kérdést. Nagyon mélyen megbántott pár válaszadó, akik szeritem deviáns karakterek. Tudatában vagyok, természetesen, hogy nem minden szép nő elítélendő és rossz!Tudom, maga a kérdés is rosszindulatú volt!Elnézést!
2020. júl. 12. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!