Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki utálja a szép nőket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon felszínes így ítélkezni. Meg csak féltékeny vagyok stb. Tudom, ez is ez egy tabu téma.

Én olyan III. osztály vagyok. Szerintem, szörnyen elkényeztetett emberfaj a jóképű nő és férfi is! Jobb dolguk van, mint a gazdag embereknek. Legfőképp több szeretetet és figyelmet kapnak a többi embertől. És a sok sikerélményük után kifejlődik az önbizalmuk és a szociális, kapcsolatteremtő képességük is jóval jobb lesz. Már viszolygok a sok reklámban a szebbnél szebb nőtől és férfitől. Még gyszer mondom, hogy tudom, nagyon felszínes vagyok.



2020. márc. 23. 16:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Sajnállak. Én úgy gondolom, jóképű vagyok, a környezetem is ezt sugallja. Ugyanannyira tehetek róla, mint te. De ezen túl rengeteg más oldalam is van, nem ez határoz meg.

F

2020. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

A ténylegesen szép nőket nem. De van ez a szépnekakaroktűnni stílus, amit gyűlölök.


Hogy értsd, mire gondolok: akiknek valagukig érő lenyalt haja van, akkora pillái, hogy a szemét nem tudja normálisan kinyitni, műkörmei, annyi púdert tol magára, hogy porosnak látszik az arca és a bőre mindenhol bűzlik a krémektől meg parfümöktől. És az a pillantás, amivel azokat a nőket nézi, akik a szememben sokkal jobbak nála. Az a lesajnáló tekintet, amit vág, mikor egy másik lány őszintén nevet mellette meg poénkodik a többiekkel vagy elkezd beszélgetni másokkal és elvonja róla a figyelmet... Fujj, de rohadtul gyűlölöm ezeket a nőket. És sajnos ahogy hallom, ezek teszik tönkre az igazán szép nők önbizalmát.

2020. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: meghiszem azt! Nem tudsz róla de a föld krémjéhez tartozol. Kit érdekel a más oldalad? Senkit! Dugni akar veled mindenki!
2020. márc. 23. 16:26
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Csak te és a hozzád hasonlók akarnak mindenkit megdugni meg kihasználni, de nincs rá esélyetek se ezért inkább gyűlölködtök. Egy normális ember nem így gondolkodik.
2020. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

"Legfőképp több szeretetet és figyelmet kapnak a többi embertől. És a sok sikerélményük után kifejlődik az önbizalmuk és a szociális, kapcsolatteremtő képességük is jóval jobb lesz. Már viszolygok a sok reklámban a szebbnél szebb nőtől és férfitől. Még gyszer mondom, hogy tudom, nagyon felszínes vagyok."


Te nem felszínes vagy, hanem tévhitekben élő ember vagy. Soha nem láttál még önbizalomhiányos jóképű férfit / szép nőt?

Ne vicceljünk már. Még az a színész is lehet az, akit a reklámokban annyira tökéletesnek látsz.


Madonna például imposztor szindrómás. Ha nem tudod, mi az, nézz utána.

2020. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%

Az ismerőseim szebbnek tartanak, mint én magamat, de végül is elégedett vagyok magammal.

Kétlem, hogy emiatt sokkal könnyebb lenne nekem bármi is. Az, hogy könnyen teremtek kapcsolatokat és jó társaságnak tartanak az inkább a nyitott személyiségemnek tudható be, mintsem a külsőmnek.

Eleve, hogy ki kit tart vonzónak elég szubjektív. Például az egyik barátnőm odáig van a délies, kicsit cigányos vonásokét, míg nekem ezek egyáltalán nem jönnek be.

Szerintem egyik általad felsorolt dologból azért kapok és amennyit, mert szép volnék.

Az önbizalmat pedig valóban segít(het)i, de önmagában ez nem elég, és más dolgok is adhatnak önbizalmat és sikert.

A legszociálisabb srác, akit ismerek elég pufók és arcra sem a legszebb (szerintem), mégis mindene megvan, amit fentebb írtál.

L

2020. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem utálom a szépeket. Sok embert megismertem életem során, a szépek/helyesek között is van mindenféle, őket se szereti mindenki. Aki meg elájul kizárólag valakinek a külsejétől, az felszínes. Úgy kell neki.
2020. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

Jókèpű nők... fuuh...

Arról, hogy utálod magad, a szép emberek nem tehetnek.

2020. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem, én nem utálom azokat, akik szépek, gazdagok, vagy sikeresek. Nem kívánok rosszat azoknak, akik szebbek, gazdagabbak, sikeresebbek, tehetségesebbek, jobbak nálam. Miért is kéne? Azzal csak magam mérgezem, de nem jutok vele előrébb, hátráltat a saját fejlődésemben. Ezt a remek időtöltést meghagyom azoknak a frusztrált, irigy kis görcsöknek, akiknek annyira üres és szánalmas az életük, hogy ilyesmivel kell megtölteniük, csak hogy valakinek érezhessék magukat.
2020. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%

A szép nöket a nötàrsai joformàn ki akarjàk nyirni. Beilleszkedés irto kemény megy a gunyolàs ezerrel, persze valoban biztos "jo"lesz az önbizalmuk meg örömmel dalolva jarnak suliba munkahelyre.

A pasik javarésze meg trofeàra megy csak.meg arra hogy letörje a làny "szarvàt", es direkt dicsergetik mellette a lepukkant elhizott meg kisebbség nöket stb

Plusz a pasiknak doszt mindegy milyen a nö csak tarja szet a labat. Igényük sincs.

2020. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!