Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki utálja a szép nőket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon felszínes így ítélkezni. Meg csak féltékeny vagyok stb. Tudom, ez is ez egy tabu téma.

Én olyan III. osztály vagyok. Szerintem, szörnyen elkényeztetett emberfaj a jóképű nő és férfi is! Jobb dolguk van, mint a gazdag embereknek. Legfőképp több szeretetet és figyelmet kapnak a többi embertől. És a sok sikerélményük után kifejlődik az önbizalmuk és a szociális, kapcsolatteremtő képességük is jóval jobb lesz. Már viszolygok a sok reklámban a szebbnél szebb nőtől és férfitől. Még gyszer mondom, hogy tudom, nagyon felszínes vagyok.



2020. márc. 23. 16:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Kiváncsi lennék, mit mondanátok, ha bevennétek egy Igazság pirulát. Nem tudtam, hogy ez ekkora tabu téma! Én okésnak akarok tűnni, hát itt azt írom, hogy nem irigyelem őket!


Sohasem akartam kihasználni egy embert sem, megdugni annál többet!

2020. márc. 23. 17:42
 12/26 A kérdező kommentje:
Madonna egy nárcisztikus személyiség. És nem a legszebb nő!
2020. márc. 23. 17:43
 13/26 anonim ***** válasza:
65%

"Kiváncsi lennék, mit mondanátok, ha bevennétek egy Igazság pirulát. Nem tudtam, hogy ez ekkora tabu téma! Én okésnak akarok tűnni, hát itt azt írom, hogy nem irigyelem őket!"


Igazságpirula?

Oké. Tudod hányan mondták rám, hogy jóképű vagyok? Hányan szemeztek velem az iskolában annak idején?


Annyian, hogy már számon sem tudom tartani.


És hány nőt dugtam meg eddig életem során?


Egy kezemen meg tudom számolni.


És tudod miért? Mert sokáig egy gyáva pocs voltam, nincs ezen mit szépíteni. Nem toltak alám semmit a külsőmért, és sokkal kevesebbet értem el az önbizalomhiányom miatt, mint elérhettem volna.


A szerinted nekem kijáró "csodálatos és könnyű élet" helyett több mint egy évtizedig fóbiákkal és súlyos anyagi gondokkal küszködtem.


Tessék, a valóság.

Persze ez téged nem érdekel, ezer helyen bele fogsz kötni, hogy biztos akkor nem vagyok jóképű, meg ezért meg azért nem igaz rám a világnézeted.


Mert a torzult gondolkodásban szenvedők ezt teszik. Én is ezt tettem, amikor még torzult gondolkodásban szenvedtem.


--------------------


"Madonna egy nárcisztikus személyiség."


Nahát, ismered?


"És nem a legszebb nő!"


De sikeres és híres, és - idézlek: "a sok sikerélményük után kifejlődik az önbizalmuk és a szociális, kapcsolatteremtő képességük is jóval jobb lesz"

2020. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Sohasem utáltam magam. Diplomás 50 éves elvált nő vagyok.
2020. márc. 23. 17:50
 15/26 anonim ***** válasza:
77%

Nekem miért is jó, ha sokan szeretnének megfektetni?

L

2020. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%

"Diplomás 50 éves elvált nő vagyok."

+

"Sohasem akartam kihasználni egy embert sem, megdugni annál többet!"


Mivel, az összetekert diplomáddal? :D

2020. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Na és miből diplomáztál mucika, gyűlölködésből vagy szánalmasságból? Mindkettőből megvan a PHD-d, annyi szent.
2020. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Az anyagi és egyéb siker sohasem ér fel azzal, hogy vonzod a partnered testileg.


Azt hiszem, hogy sok itt a jóképű. Más világban éltek. Nem azt mondom, hogy biztosan és mindenki, de nagyobb valószínűséggel kaptok szeretetet és szerelmet.Ez a lényeg.

2020. márc. 23. 17:54
 19/26 A kérdező kommentje:

Nagyon fiatalok vagytok ti itt!


És értetlenkedtek!

2020. márc. 23. 17:57
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ember nyáladzik rám. Ha megnéznéd, miket írnak, undorodnál.

Előbb jön szóba a szépségem, mint a szakmai kompetenciáim. Sokkal nagyobbat kellett mindig villantanom tudásban interjún és munka közben, hogy valamit rám bízzanak.

Van párom, de mindenki a hűségemet akarja tesztelgetni. Ha elküldöm a pokolba őket, akkor meg flegma vagyok. Nem tudom, te mennyire lennél flegma, ha megállás nélkül csesztetne valaki a szexualitással vagy a külsőddel. Vagy az önkéntelen hírneveddel.

Zárkózott vagyok, alig megyek valahova. Nem félek, egyszerűen nincs kedvem, introvertált vagyok. Mindig is itthonülő voltam. Anyukámon és a páromon kívül nem kapok másoktól szeretetet és nem is kell.

K..urvára elegem van a bsztatásból és a figyelemből és abból, hogy nem sportolhatok, öltözhetek és sminkelhetek szabadon, különben csak rosszabb lesz.

Erre varrj gombot.

2020. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!