Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a Socialized...

Mi a véleményetek a Socialized.hu-ról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek a socialized.hu-ról? Valaki próbálta? Milyenek a videók? Milyenek a feladatok? Valóban segítenek ezek a videók azoknak, akiknek valójában kell? Tehát nem olyan tippek vannak, amik pont azoknak nem segítenek, akik megvették a kurzust? Mennyire gyorsan értetek el fejlődést, ha elértetek?


Előre is köszönöm a válaszotokat! Legyen szép napotok!



#siker #kurzus #Pfalzer Dani
2020. febr. 12. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Pfalzer Dani eszét elvitte a pénz
2020. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akik véleményét eddig olvastam, azok mind ezt írták.. kezdek elbizonytalanodni. :/


A csatornán ingyenesen elérhető videókhoz képest mennyivel nyújt többet?

2020. febr. 12. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
megnyerő a szöveg az oldalon, de sokallom az árát..
2020. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából számomra az ár lényegtelen, ha valaki próbálta, és csak egy picit is segített, akkor nekem megéri.
2020. febr. 12. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most vettem meg a csajozós tanfolyamát.. kb az van benne tömörebben-logikusabban animáltabban, mint a legnépszerűbb párkapcsolati könyvekben. 1-2 új gondolatot adott, de nem fogok random lányokat leszólítgatni az utcán... senki sem keresi a gyémántszemet a homoksivatagban.. csak az aki időmilliomos. Nem vagyok az, nem is fogok 1,5 órát utazni pest belvárosába meló után fáradtan.


30 rugó kicsit sok érte... de fizettem már többet is rosszabb anyagért.

2020. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A csajozós kurzusa szerintem nagyon drága, na meg először a socialized-del szeretném kezdeni amúgy is, aztán eldöntöm, hogy szükségem van-e a csajozós kurzusra.
2020. febr. 13. 16:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!