Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők hogyan állnak a csendese...

A nők hogyan állnak a csendesebb zárkozottabb férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Mi a véleményük az ilyen férfiakról?
2019. okt. 28. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Szeretm őket! :-)
2019. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Én csak az ilyen típussal jövök ki jól.
2019. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Úgy, hogy semmibe veszik őket. Szerintük az ő személyiségük "üres, semmitmondó"

:)

2019. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szinten csendesen zarkozottan. En nem tudok szorakoztatni begubozott embereket. Eleinte probaltam de csak megutalom az illetöt aki körül ugralni kell
2019. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

(Ezt fiúként írom)

Én picit csendesebb vagyok, de nem a mentális problémákkal küzködő megszólalni nem tudó, hanem csak a szimplán csendes fajta, aki amúgy kényelmesen érzi magát bármilyen szituációban.


Azt vettem észre, hogy nekem a nagyon extrovertált sokat beszélő lányok jó partnerek, mert alapból hagyom őket kiteljesedni.


A hozzám hasonló szűkszavú lányokkal meg kicsit több a kínos csend az elején, de az életstílus jobban összeillik így párkapcsolatterén lehet jobb.


Mindegy, eddig még nem voltak velem nagyon elítélők, de sok nő van akinek pont nem ez jön be.

2019. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
A nők egyik része ki nem állhatja őket, mert nem tudják szórakoztatni a partnerüket.
2019. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Utolso nem tudjàk? Nem mindenki született konzumnak meg szorakoztatoiparba hogy ezzel erezze magàt kiteljesedve mint életcél hogy pasikatvszorakoztasson
2019. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbb szerintem utálja őket, lenézi, illetve mindenfélét kombinál róluk.
2019. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Szeretik, mert az ilyenekből lesz a legjobb papucsférj.
2019. okt. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Most az, hogy valaki alaphangon "csendesebb és zárkózottabb", nem azt jelenti, hogy a párjával sem képes megtalálni a közös hangot és szórakoztató lenni a számára. Én legalábbis nőben vagyok hasonló, nagyon mást szokott gondolni rólam, aki nem ismer közelről, mint aki igen. Úgyhogy nekem nincs rossz véleményem.
2019. okt. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!