Valaki valami tanácsot tud adni?
Figyelt kérdés
Na,szóval elég nagy dilemma előtt állok mivel döntenem kéne hogy most melyik tesómnak lakják, (mivel sajnos elhunytak a szuleim) ahol jelenleg lakok tesómmal elég sokat veszekszik, de szeretem ahogy a másikat is +ott van egy csaj akivel alakul és nagyon nem lakunk egymáshoz közel, és a másik tesóm pedig szeretne ha át költöznek hozzájuk.. Valami tanács?
16/f
2019. júl. 24. 20:35
1/4 anonim válasza:
Őszinte részvétem. :(
Oda költözz, ahol szívből szeretnek és nem érzed magad nyűgnek.
2/4 anonim válasza:
Szerintem várd ki, hogy lesz e valami a lánnyal, és ha nem,akkor költözz el csak, és ha nem érzed magad jól a másik testvérednél, a testvéred pedig meg fogja érteni.
4/4 A kérdező kommentje:
Akinél most lakok, de vele elég sokat veszekszunk és lövésem sincs hogy mit kéne tegyek mivel, mind kettojuket szeretem :(
2019. júl. 25. 18:14
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!