Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen nem vagyok olyan...

24 évesen nem vagyok olyan fiatal már?!

Figyelt kérdés

2019. júl. 21. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mihez. A halálhoz még nagyon, de mondjuk ha 30 előtt családot szeretnél akkor nem árt belehúzni.
2019. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mihez?

Az ovihoz öreg vagy, a nyugdíjas klubba pedig gyerek.

2019. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pont 24 vagyok én is, de nem érzem magam még ennyinek, így nekem ez igen "öregnek" tünik, persze amúgy nem vagyunk azok. Néha fáj belegondolni, hogy lassan közelebb leszek a 30hoz,mint a 20hoz. Egyébként pontosan mire gondoltál?
2019. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi az hogy család???
2019. júl. 21. 22:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Tudod, amit két egymást szerető felnőtt alkot, akiknek gyerekük is szokott születni. Persze ott vannak a nagyszülők, nagybácsik, unokatesók, keresztszülők, stb.
2019. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
... a féltesók, a mostohaszülők, az egyszülős családok, az azonos nemű szülők, a mozaik családok, az egymást nem szerető szülők, a nem házas szülők stb. (csakhogy kevésbé legyünk demagógok)
2019. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tévképzeteid vannak. Az ember biológiailag csak 24 - 25 éves korára lesz teljesen felnőtt, ha ettől jobban érzed magad.
2019. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 Hát nem tudom... Én magam és az ismerőseim nagyrésze biológialag már 20 évesen hanyatlásba kezdtünk. Pedig aztán többségünknek semmilyen káros szenvedélye nincs. Inkább mondanám azt, hogy társadalmilag 24-25 évesen számítunk felnőttnek, mert addigra lesz tényleg mindenkinek állandó munkahelye. Biológiailag ilyenkorra már elkezdenek romlani a dolgok, amik 16-18 évesen még rendben voltak. Persze, biztos van, akinek 24 évesen még olyan a memóriája, mint egy 8 évesnek. Én magam verhetetlen voltam gyerekként memória és logikai feladatokban. Mindig csodálkoztam, hogy anyukám felnőtt létére képtelen olyan jól teljesíteni, mint én. Most meg a kis 10 éves unokatestvérem szénné aláz minden ilyen játékban, mint anno én az anyukámat. Kb. semmilyen névre nem emlékszem, még olyanokéra sem, akikkel évek óta együtt dolgozom. Időnként ősz hajszálaim vannak és ha hosszabban fizikai munkát végzek, utána úgy fáj minden ízületem, mint egy reumás öregasszonynak, hiába mozgok rendszeresen. :'D Másoktól is hasonló tapasztalatokat hallok, így teljesen megértem, hogy sokan huszonévesen öregnek érzik magukat.
2019. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8 - as. Hát, akkor úgy mondom, hogy elvileg 😀. Ugyanis a belső szerveink, csontozatunk, izomzatunk, stb... abban a korban érik el teljes fejlettségüket, egészen addig nőnek/változnak. Az már más, hogy közben le lehet amortizálódni gyorsabb tempóban is, ami ezt leárnyékolja.
2019. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Biológiailag ilyenkorra már elkezdenek romlani a dolgok, amik 16-18 évesen még rendben voltak."

Öhm... nem. :D Vagy ha mégis, az rendellenes folyamat, nem természetes velejáró.

(Amit a logikai feladatokról írsz, különösen vicces, mert úgy tudom, eleve 22 éves korára éri el az ember a szellemi teljesítménye csúcsát, utána cirka 5 éven át stagnál.)

2019. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!