Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne?

Szerintetek gáz lenne?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, apámmal élek, elég jól keresek, több dolgot is én fizetek otthon. Apámnak most nincs állandó munkája, amolyan vállalkozó fajta, nagyon sok dologhoz ért, így nem mondható munkanélkülinek sem. Egy ideje nem megy annyira jól neki, vagy amikor van 1-1 nagyobb bevétele azt munkaeszközökre és a "hobbijára" fordítja. Mindig csinálgat otthon is valamit.


Az a kérdés, hogy szerintetek gáz lenne, ha mondjuk adnék neki 50-100 ezret, hogy nyaraljon vagy költse amire akarja?

Anyagilag úgy vagyunk általában, hogy "kölcsön kér" max, például netes fizetéseket az én számlámról intézi, mert neki nincs számlája és ezt ugye odaadja készpénzben. Vagy ha vesz valamit amit kérek, akkor odaadom az árát és fordítva.

Persze nem mindent forintra kiszámolva tologatunk.


2019. júl. 10. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát te ismered, hogy mit szólna hozzá...

Én mondjuk azt tenném (de lehet, hogy nálatok ez nem működne), hogy pl. valamilyen alkalomra (névnap, születésnap) adnék neki valami jelentősebb dolgot. Pl. ha megkér, hogy vegyél valamit neten, akkor mondhatnád, hogy "ez most ajándék x alkalomra). Vagy befizethetnéd valamilyen üdülésre, ha az a cél, hogy pihenjen, akár utalvány formájában is.

2019. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!