Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vált ki belőletek a pride?

Mit vált ki belőletek a pride?

Figyelt kérdés
Támogatjátok?illetve ha nem,akkor miért?
2019. júl. 5. 17:57
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
55%
Nemértem hogy a melegek többsége miért akarják a heterókra rá erőszakolni azt hogy a melegség jó dolog? Miért kell bizonygatni? Ez nem egy semleges, termeszetes dolog? Nem vagy több se kevesebb ameddig ember tudsz maradni. De viszont elég gyomor forgató egyének tudnak lenni a melegek között akik undort váltanak ki belőlem is. Ezért sem kellene a pride mert ezek a kártékony melegekről szól minden cikk és egy befásult prideot nem látó ember csak a fertőt látja meg az undort érzi és ezmiatt általánosítanak,ezért veszik egy kalap alá a melegeket. Ha ezek a kártékony melegek nem lennének egy szó nem esne hogy milyen rossz a meleg lét hiszen ha egy ekber a jót látja és tapasztalja azt egy idő után evidensnek érezné. Ameddig van pride nem lesz soha elfogadas.
2019. júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
74%

Számomra az a furcsa, hogy minden, ami a szexualitással kapcsolatos dolog, az szigorúan 18+ karika stb.

Namost a "másság" az ún "meleg" az homoSZEXUÁLIS, azaz pont a szexualitásról szól ez a megnevezés.

Hiszen melegek, mások, stb kizárólag a SZEXUÁLIS orientációjukban különböznek az átlagtól, a "normális"-nak mondottól.

Nekem személy szerint semmi bajom nincs azzal, hogy vannak "LMBT" emberek, de a SZEXUALITÁS nem a nyilvánosságra és főleg nem az utcára való.


Ha én rendeznék egy PUNCIKAGYLÓFESZTIVÁL-t, testfestett nadrágos hostessekkel, osztigás ételekkel, a punci szépségét dicsőítő alkotásokkal, akkor én lennék a kéjenc, a perverz, az abuzív, a közönséges, stb.

2019. júl. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
71%

#39 aha, kibeszelt itt gyűlöletről? Nem bantanám a homoszexuálisokat. Nem erről beszéltem, hanem arról hogy lassan megfordul ez az egész és akik nem értenek egyet ezzel a dologgal azt ki fogják rekeszteni ugyanúgy mint titeket 10 éve. Ettől ti boldogabbak lesztek? Önző módon arról szól az egész, hogy ezt a sok évet amit elnyomasban életetek, megbosszuljatok. Gratulálok, nagy szeretetbajnokok ehhez! Prédikálsz nekem a gyűlöletről közben azt fogjátok elerni, hogy akinek a véleménye az pl. hogy azonos nemű pár házassága Isten szemében nem legitim, azt az embert fogják ezentúl kirekeszteni és megszivatni. Pedig csak a véleményét mondta ki. Lassan már azt is megszoljak aki veletlen nem mosolyog rá egy boldogan sétáló homokos párra az utcán.


Kíváncsi lennék amúgy hogy Te mint nagy szeretet mestere mennyire gyakorlod a saját életedben másokon. Bibliaból a szeretet himnuszából tudsz egyáltalán idézni? Hiszen az a hivatalos definíciója a szeretnek... A szeretet kártyát szeretitek előhozni közben azt se tudom tudjátok mi is az.

2019. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
55%

42:

Most jártam először a felvonuláson, és semmi olyat nem láttam, amit hétköznap az utcán hetero emberek ne "művelnének". A "legdurvább", amit láttam, hogy két férfi smárolt, de ebből összesen hármat láttam az egész felvonuláson, a Kossuth téren a két őszhajú faszi az erkélyen, meg még kettőt a tömegben. Annyi köze van a szexualitáshoz a felvonulásnak, mint hogy a feleségemmel kézen fogva megyübk az utcán, a munkatársak előtt házastársként mutatjuk be a másokat, és társasági eseményeken párként mutatkozunk be. A homoszexuálisok esetében a társadalmi előítéletek miatt ugyanez nem annyira egyszerű. Ezért tartom álszent, szemforgató szövegnek azt, hogy semmi bajod a homoszexuálisokkal, csak ne vigyék az utcára. Te olyasmit vársz el, mint ha azt mondanád, a balkezes gyerek nyugodtan írjon otthon a bal kezével, de a suliban legyen jobbkezes, mint minden normális gyerek.

2019. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%

43:

Annyira gusztustalan ez az álszent mártír szerep. Senki nem mondta, hogy ne lehessen véleményed, de bizony az intoleranciát nem feladata másoknak tolerálnia. Hisztizel, hogy nem tetszik másoknak,nha masodrendűnek tekintes a melegeket, és ezt próbálod párhuzamként felhozni azzal kapcsolatban, hogy a melegek, pusztán azért mert melegek, el voltak/vannak nyomva. Bocs, de ha szemét jön ki a szádon, az megítélhető mások által, ahogy te is nyílván véleményt alkotsz mások véleményéről

2019. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
30%

#39 Hívő embernek tartom magam, szívesen idézek neked a Bibliából.


„Ne ítélj, hogy ne ítéltess. Mert amilyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek meg; és amilyen mértékkel mértek, olyannal mérnek nektek.” Máté 7:1-2


„És miért nézed a szálkát a te atyádfia szemében, a gerendát pedig, ami a te szemedben van, nem látod?” Máté 7:3


„Menthetetlen vagy, bárki légy, aki ítélsz, mert amiben másokat megítélsz, ugyanabban magadat ítéled el; hiszen ugyanazokat cselekszed te is, aki ítélkezel.” Róma 2:1

2019. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
63%

#45 Hol mondtam olyasmit, amivel a homoszexuális társadalmat most megsértettem? Milyen szemét jött ki a számból? Ha megkérdezik a véleményem a homoszexuálisok hazásságról, akkor mindig kulturáltan mondom el, hogy nem támogatom minden trágárság és ocsmány beszéd nélkül. Csak az a baj, hogy még ha normálisan is kifejtem a véleményem azért is le vagyok hordva hogy milyen primitív konzervatív farok vagyok... aztán már előítéletesek velem az emberek egyetlen egy véleményem alapján, amit tök normálisan fogalmaztam meg. Szerintem Pride és meleglobbinak az a célja, hogy mindenkinek olyan véleménye legyen amit a társadalom nagyobbik része képvisel. Ennek szerintem az égvilágon semmi értelme sincsen. Annyi, hogy a homoszexuálisoknak a helyzete megjavul, de helyette alakul egy másik csoport akik el lesznek nyomva.


#45

Gyönyörű ige részek és nagyon ütnek valóban néha nekem. Viszont hogy jönnek most ide? Hol ítélkeztem ebben a pár hozzászólásomban?

Most kicsit van olyan érzésem beírtál egy biblia keresőben egy 'ítélet' szót és ide lökted nekem a találatokat. Ok, én pedig ezeket küldöm és "keresztény"ként gondolkozz el rajtuk:


Férfiúval ne hálj úgy, amint asszonynyal hálnak: útálatosság az. (III. Mózes, 28:22)


Annakokáért adta őket az Isten tisztátalan indulatokra; mert az ő asszonynépeik is elváltoztatták a természet folyását természetellenesre:

Hasonlóképpen a férfiak is elhagyván az asszonynéppel való természetes élést, egymásra gerjedtek bujaságukban, férfiak férfiakkal fertelmeskedvén, és az ő tévelygésöknek méltó jutalmát elvevén önmagokban. (Róma, 1:26-27) -- az egész részt érdemes elolvasnod.

2019. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%

47:

Ha az Ószövetségből idézel, akkor remélem állatot is feláldozol Istennek.


A Pride nem nyomja el senkinek sem a véleményét, te tiltakozol a Pride ellen és nevezed lobbinak mások véleményét, ezért undorító ezek után ez a mártír szerep, amit felveszel hozzá.

2019. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

"A Pride nem nyomja el senkinek sem a véleményét..."

Viccelsz?

2019. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!