Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vált ki belőletek a pride?

Mit vált ki belőletek a pride?

Figyelt kérdés
Támogatjátok?illetve ha nem,akkor miért?
2019. júl. 5. 17:57
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
27%

Engem igenis zavar.


1 - én sem vonulgatok mert heteró vagyok.

2 - ez az egész csak egy polgárpukkasztás, egy nagy provokáció.

3 - ami ezen a gusztustalanságon megy azt a heteróknak nem nézné el senki. Itt a bőrmelltartóban (vagy éppen nélküle) való magamutogatásra és a nyilvánosan való egymás seggbekukizására gondolok. Egy szóval undorító.


Egyébként magukkal a melegekkel nincs problémám. A pride-al van.


Lehet lepontozni

2019. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
52%

“és a nyilvánosan való egymás seggbekukizására gondolok”


Te sem vagy százas.


Engem nem zavar, örülök neki, jó buli :).

2019. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
35%
#32 barátom, ha szerinted ez a fertő "jó buli" akkor bizony te vagy a nem normális.
2019. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
46%
Ha feltettél egy kérdést, viseld el, hogy nem mindenki a te véleményedet fogja osztani. Én egyébként émelygek az egész meleglobbitól és nem támogatom a Pride célkitűzéseit. Demokrataként viszont azt mondom: vonulgassanak, amerre akarnak, joguk van hozzá.
2019. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

27es drágám

Milyen önfeláldozó vagy hogy itt megvéded a házasság szentségét.Szerinted az normális ha 2 ember,aki szerelmes,nem házasodhat össze?

2019. júl. 6. 20:30
 36/49 A kérdező kommentje:

Na

Vége a pridenak.2 hianyos oltozetu sracot lattam.ennyi

A homofob ellentabor meg kb max 100 ember volt.innentol nem varok valaszokat a kerdesre innentol.koszonom minden hozzaszolonak a velemenyet❤

2019. júl. 6. 20:37
 37/49 anonim ***** válasza:
79%

Nem tetszik. Tehát a homofobok csak otthon negyfal között legyenek homofobok, de a hétköznapi életükben le kell tagadniuk, hogy nem normális szamukra két homoszexuális házassága. Mivel ha ilyen kijelentést tesz valaki nyilvánosan akkor valószínűleg oda a munkahelye vagy a karrierje...


Nem ismerős ez a kirekesztés, kedves prideosok?


A megkülönböztetés így is megmarad csak megfordul a szerep. Ennek most őszintén van értelme?

2019. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
55%
Mélységes undort...
2019. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
58%

#37

Igen, tényleg botrányos dolog, hogy a gyűlölködőket kirekesztik, hiszen a gyűlölet egy nagyon építő dolog az ember személyiségének, és a társadalomnak is jót tesz, ha a tagjai utálják egymást.

2019. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

#37

Igazabol en ugy tartom hogy mindenkinek meglehet a velemenye de ne bunko,alpari modon fejezze ki

Illetve ne erezze ugy hogy neki feltetlenul igaza van


En sem gondolom hogy az egesz pride minden emberenek igaza van(volt par akitol en is undorodtam)

2019. júl. 8. 00:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!