Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vált ki belőletek a pride?

Mit vált ki belőletek a pride?

Figyelt kérdés
Támogatjátok?illetve ha nem,akkor miért?
2019. júl. 5. 17:57
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Illetve azoknak akik megbombáztak bullshittel.ti komolyan elhiszitek hogy igazatok van?
2019. júl. 5. 22:18
 22/49 anonim ***** válasza:
37%

Pont hogy ezert nem kellene.

Ha otthon maradna, a kutyat nem erdekli hogy valaki meleg.

De ha kell nekik szakallas hableany felvonulas, akkor fogadjak el a kovetkezmenyeit is.

2019. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem, hogy annyira elfogadottnak mondhatnám, mikor (nő vagyok) bármikor kiültem a párommal a belvárosban beszélgetni, és mondjuk a combomra tette a kezét, vagy megfogta a kezemet (semmi több, se csók, se semmi, amit mások provokációnak élhetnének meg) egy óra alatt legalább kétszer elénk köptek, vagy valami kultúr megjegyzést kaptunk. Vagy amikor az egyik ismerősöm szétverték, mert tudták róla, hogy meleg.

Sajnálom, ha ki kell ábrándítanom bárkit is, de ami Magyarországon van, az minden, de nem elfogadás

2019. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
39%
A pride-al semmi baj, míg nem bőrtangában vonaglanak tollboával a nyakukba. Nincs bajom a melegekkel én is ismerek egy kettőt és nem mondanád meg róluk, hogy melegek, amíg el nem mondják.
2019. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
41%
Nem zavar.
2019. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
70%

"Itt a melegek nincsenek sem megkülönböztetve, sem hátrányban,"


Az hogy nem hàzasodhatsz össze a szerelmeddel, éppen elég hátrány szerintem. Ezenkívül napi szinten érik őket attrocitàsok ha felvàllaljàk, akár egy kézfogàssal az utcán.

Családok szakadnak szét, gyerekeket tagadnak ki.

A köztévében a meggyógyítàsukról beszélnek.

Ezenkívül nyilván a csodálatos babavàrò meg csoktól elesnek, esélyük sincs saját lakáshoz hála a kormánynak.

Igenis éri őket hátrány és van létjogosultsàga a pridenek.

Orokbefogadni sem tudnak parkent, csak egyedülállóként.

2019. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
31%

#26

Képzeld, én is elesek a babavárótól - mert már nem lehet gyerekem. Akkor az engem is kirekeszt? Vagy szimplán csak idősebb vagyok, mint akiknek az készült?

Jöttök egy rakás baromsággal, de mindig az a vége, hogy megkülönböztetést pont ti akartok, többlet jogokkal, külön kedvezményekkel és olyan jogosultságokkal ami egyébként nem járna semmiképpen.

Pontosan ezt jelenti a meleg lobbi és a pride negatív hatása.

Aztán meg jön a homofób szöveg.

Nem, ez a valóság, a normalitás. Aki nem egy férfi meg egy nő, az nem házasodhat, mert ez a házasság alapja. Az azonos neműeknek ott van a bejegyzett élettársi kapcsolat, ami ugyanúgy megadja amit szeretnének, a jogi biztonságot, öröklést, közös vagyont.

Gyereket nem azért nem vállalhat egy meleg pár mert tiltja a törvény, hanem mert nem lehet nekik, ez a biológia. Az örökbefogadás meg nem a szülőkről hanem a gyerekről kell szóljon. A gyereknek meg nem a homoszexuális örökbefogadó a jó, ezért nem is lehetséges.

A pride nem old meg semmit, csak hergeli azokat akik a tangás riszálás ellen vannak. Majd ha nem lesz ilyen a pride-on, akkor jöhettek a szöveggel, hogy az csak egy felvonulás amin együtt állnak ki stb. stb. Addig amíg ilyenekkel közösködtök, addig nem erről szól.

2019. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
58%
Az én (hetero) családom mindig kimegy, most is megyünk. Az Lgbtq emberek így születtek, nem tudják megváltoztatni as identitásukat (ez olyan, mint a bőrszín például), úgyhogy számunkra természetes, hogy ell kell őket fogadni. A szeret pedig feltétel nélküli és alapvető emberi jog. Munkám során találkoztam már meleg párokkal és gyerekeikkel, és semmi rosszat nem tudnék róluk mondani. Mindenkinek ajánlom a pride-ot, akit valaha is nem fogadtak el valamiért (nem csak nemi identitásáért), elképesztő átélni azt az elfogadást, szeretetet, és összefogást, ami ott van. Csupa nyitott, progresszív gondolkodású ember vonul fel, egyébként a többség hetero.
2019. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
71%
Azoknak, akik azt állítják, hogy fura ruhákban "vonulgatnak", el kéne menniük egy pride-ra, ugyanis a több ezer teljesen átlagos, normális felvonulóból jó, ha van egy pár extrémebben öltözött. Attól még, hogy az újságba direkt arról raknak be képet, még nem arról szól a felvonulás.
2019. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
70%

"Aki nem egy férfi meg egy nő, az nem házasodhat, mert ez a házasság alapja."


És ezt ki mondja meg? Egy 2 ezer éves könyv? Szerintem a házasság két ember szerelméről szól. És arról, hogy megfogadjàk, hogy életük végéig kitartanak egymás mellett.

Nagyon frusztràltnak kell lenni ahhoz, hogy ellenezzük 2 szerelmes ember házasságát.

2019. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!