Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék nyáron...

Mit csinálhatnék nyáron hétvégenként, hogy ne unatkozzak?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok és dolgozom 3 éve. De hétvégente szeretnék kikapcsolódni vagy eljárni valahova, hogy ne legyen unalmas nyaram. Sajnos a barátnőim nem érnek rá, egyedül meg ciki. Itthon megcsinálom a szokásos dolgokat (főzés, takarítás) de utána sokszor unom magam mert nem köt le a net és a filmnézés sem.


27/N


2019. jún. 29. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta így megy az életem,egy barátom sincs,a kutya se kiváncsi rám.Neked legalább vannak barátnőid akivel beszélgethetsz,nekem az sincs.
2019. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sehova sem ciki egyedül eljárni, mert ezt senki sem figyelgeti, mehetsz bárhova egyedül, ahova szeretnél.

Vannak olyan honlapok, melyeken aktuális, országszerte tartott hétvégi programok olvashatóak.

2019. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs semmi hobbid amit szívesen űznél szabadidődben?

olvasás, tanulás?

2019. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz unatkozni?


Ha van szabadidőd:

Kondi

Uszoda

Bringázás

Sütés

Főzés

Varrás

Horgolás

Rajzolás

Színezőzés

Fotózás

Fotószerkesztés

Regényolvasás

Naplóírás

Növények nevelése


Család meglátogatása


Én régen egyedül eljártam bringázni, úszni, fotózni, miért lenne ciki?

Keresgetsz a neten társaságokat is.

Ismerkedhetsz is.


Rám nagybevásárlás, autótakarítás, több órányi takarítás, több órányi nyelvtanulás, főzés, több órányi hobbiprojektezés (tanulás) várt volna ma, vár holnap. Kellene sportolni is, de lehet mibdjárt lemegyek futni.

Egész egyszerűen olyan kimerült vagyok az elmúlt 2 héttől, hogy minimális tanulást leszámítva egész nap fekszem, kétszer aludtam is napközben, pedig utálok nappal aludni, nem jellemző rám.

2019. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Keresni kell pasikat akikkel szexelgetsz, meg eljarsz ide-oda
2019. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tinder 😃


Meg tényleg, bárhova mehetsz egyedül is: koncert, mozi, sportesemény, bármi...

Ciki? 27 évesen?? Ne viccelj már! Elvileg erős és független nő vagy, tanulj meg ezzel a helyzettel együttélni! 🙂

De mondjuk sportolni egyedül is jó általában, és arra nehéz azt mondani, hogy ciki, bármilyen helyzetben is van az ember... 😃

2019. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!