Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te a vallásodhoz, az állampolg...

Te a vallásodhoz, az állampolgárságodhoz vagy a nevedhez ragaszkodsz legjobban?

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 12:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%
A nevemhez.
2019. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
29%
A hülye kérdésekhez.
2019. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
54%

A nevem az jó úgy, ahogy van, de most nem érdekes annyira. Azért tudjam fe


Állampolgárság??? Nekem kéne valami olyan, amiben legalább az érettségit szerzettek benne vannak, az az alattiak pedig valami „B” kategóriás állampolgárságban, mert nem akarok ennyi agyhalott állampolgártársa lenni, mint ami itthon van. Nem akarom, hogy nekik ugyanannyit érjen a szavazata, mint az emberek normálisabbik felének. Rohadtul nem ragaszkodom ehhez a mostani foshoz.


A vallásomhoz viszont nagyonis! Én magamban hiszek, és ehhez nem is kell ragaszkodnom igazán, mert engem sosem tudnak elvenni magamtól! 😃


Szóval nem igazán tudok kiválasztani ezek közül egyet, mert egyikhez sem ragaszkodok igazán úgy, hogy az releváns legyen. Talán a legutolsó az, amit az idővel be tudnak folyásolni, azaz, hogy mondjuk átveheti egy másik tudat majd a testem-elmém felett az irányítást. De azért ez még jócskán sci-fi manapság.

2019. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyikhez se. Nem vagyok vallásos, nem vagyok nacionalista, az énképemen meg nem csorbítana semmit, ha nem Kovács Katinak hívnának ezentúl, hanem Kis Évának.
2021. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!