Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te a vallásodhoz, az állampolg...

Te a vallásodhoz, az állampolgárságodhoz vagy a nevedhez ragaszkodsz legjobban?

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 12:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
Nevemhez.
2019. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
71%
A nevemhez, isten nem létezik egy másik állampolgárságért feladom a jelenlegit
2019. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
Állampolgárság. Az EU-s lét azért sokat jelent és ha elveszteném, nem lenne egyszerű másikat szerezni.
2019. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp választani kell egyet akkor a nevemhez, de mivel gondolkozom egy ideje névváltoztatáson, így ez sem teljesen igaz.


Azt viszont nem értem, mi alapján lett lepontozva a többi válasz.

2019. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%
Sorrendben a nevem, állampolgárságom. Klasszikus vallásom nincs, elveim vannak, amikhez még ragaszkodom.
2019. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nevemhez.

Vallásom nincs, magyar nem szeretek lenni, a nevemet anyukámtól kaptam szeretetből, és velem marad, amíg élek.

2019. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok vallásos, a hit meg nem egyenlő a vallással. Hinni hiszek néha ebben-abban, de egyik felekezethez se tartozik igazán a világnézetem. Ezt az egészet, mivel csak a fejemben van és nincs se neve, se bevett szokások hozzá (pl napi ima, vagy bármi) nem lehet elvenni tőlem.

A nevem és az állampolgárságom meg semmit nem jelentenek. Ha kellene (vagy a jelenleginél jóval egyszerűbb lenne) bármikor cserélném.

2019. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Metionin ***** válasza:
69%
A nevemhez mert azzal azonosítom magam. Vallásom nincs, az állampolgárság meg nem érdekel.
2019. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok vallásos, nem szeretem a nevemet és gond nélkül lemondanék az állampolgárságról is
2019. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A nevemhez, hiszen az gyakorlatilag az életem (mindent, amit valaha elértem ezzel a névvel értem el, mindenki aki valaha ismert, ezen a néven ismert engem, qaz összes papíron, amit valaha alá kellett írnom ez a név van stb). Nem szándékozom ezt barkiert is feladni.

A többi meg nem fontos. Vallásom alapból nincs, az állampolgárságom pedig max praktika okokból fontos (pl tb miatt) de amúgy azzal is, meg anélkül is ugyan az vagyok, aki.

2019. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!