Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is gyűlöli a nyarat?

Más is gyűlöli a nyarat?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 16:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, senkit sem pontoztam le, én mindenkinek zöld kezecskét nyomok majd, (hacsak nem valami tahóságot ír valaki),elvégre ez "ízlés" dolga.


Én az őszt imádom, főként az október hónapot. Már nincs nagyon meleg, de még hideg sem. Kellemes levegő van, jó illatok, imádom az avar, és a száradó növények, az őszi erdő illatát. Lehet jókat túrázni, anélkül hogy megrohadna közben az ember, stb.. Elnézést kérek a nyár fanoktól, de én már alig várom, hogy vége legyen a nyárnak, és jöjjön az ősz. :)

2019. jún. 20. 17:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert legalább láthatok sok szép női lábfejet.
2019. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a telet rühellem a mínusz huszon akárhány fokos fagyokkal meg a húszcentis hóval. Őszintén mi abban a jó?
2019. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32 vagyok, mindig utáltam a nyarat 😅
2019. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Milye 20 centis hó ? Alig esik ha igen egy hét ės olvad . 2010 11ben júliusban is lehetett napközben este nyitva ablak ajtô mert 23 24 fok átlag este 9 11 . Az nem normal hogy a tél véget ér máciusban van 3 hét hüvős aztán áprilistól 32 fok folyamatosan .Perzsel a nap émelyeg az ember este nem tud aludni talan hajnalban de mire felkel 20 fok ezt tetézi mikor 2 3 hét folyamatos rekord 35 40 fokok .Hetekig szárazság vagy napi 2 zivatar . A meggy dinnye lefut 3 hét a barack is ės ennyi .
2019. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!