Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Várja valaki rajtam kívül a...

Várja valaki rajtam kívül a tavaszt illetve a nyarat?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeretem a telet, amikor a szép arcát mutatja: a nagy havazásokat, az adventi hangulatot, a karácsonyt, a mély hóban való síelést és a szánkózást, de most kezd elegem lenni ebből a hóolvadásos, latyakos, enyhe, de mégis hideg szürke időből.

Én nagyon várom a márciust, amikor a nappalok már láthatóan, érezhetően hosszabbodnak, a Nap egyre többet süt, a levegő pedig egyre melegebb odakint.


Ti hogy vagytok ezzel?

Várjátok a tavaszt illetve a nyarat?



2019. jan. 30. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyen már cserebogaras májusi meleg idő, amikor esteledik, és mész haza a munkából, és mindennek virágillata van, és nem fagysz meg a hülye szélben, esőben, hóban.

Ezt akarom.

Meg egy vaníliás kapucsínót, de azt már intézem.

2019. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd, mert elsírom magam itt a suliba. Végre lenne már vége ennek a potya évnek, mennék már melózni, végre hasznos része lennék a társadalomnak, meg a szép tulipánok, meg a nyári felni hiányzik. Huhh, lenne már felőlem akár Március is, csak ne ez a takony idő.
2019. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a nyarat várom, akkor végre mehetek diákmunkázni :D Na meg nem fázok meg folyton
2019. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tislerics Máté ***** válasza:
Szerintem király lesz! igen!
2019. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nyarat nem.
2019. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam jobban senki sem várja a nyarat.

A hosszú, kellemesen hűs és illatos éjszakák, a forró talaj miatt fülledt, de fantasztikusan üde reggeli levegő, a tűző Nap, az egész napos Duna parti viháncolás a kutyáimmal...

Rühellem a latyakos, takony időt, amikor bokáig merülök a felolvadt sárban. Utálom a hideget, a 8 rétegnyi, vastag és kényelmetlen ruhát; ha megenne egy oroszlán, hetekig rongyot sz@rna, az tuti. Gyűlölöm a folytonos sötétet, a szürke eget, a halott természetet, a szomorú embereket.

Jöjjön már a nyár!!

2019. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon várom!

Nem szeretem a telet a hideg, borús, csúszós időt, a rövid nappalokat, az ilyenkor sivár természetet, a sok hacukát, amit magára vesz az ember, hogyne fázzon, de mozogni bennük alig tud, a menetrendszerűen érkező influenzajárványokat, megfázásokat.

Per pillanat én is itthon fekszem betegen, taknyosan, torokfájással.

Jöjjön már a jó idő, a zöld szín, a virágok, a madárcsicsergés!

2019. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
igen, várom, az általad felsoroltakon kívül azért, hogy a nők végre lehessenek mezítláb:).
2019. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt várom, hogy végre tudjam hordani a bőrdzsekim és ne essek el a sötétben a buszhoz menet.
2019. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon várom már a nyarat/tavaszt leginkább azért hogy lehessen megint földes pályán bmxezni, bmxel munkába járni. Hogy végre a nagykabátot le lehessen cserélni bőrdzsekire. Utálom ezt a szar havas, latyakos esős időt :( vége lehetne már a télnek
2019. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!