Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is gyűlöli a nyarat?

Más is gyűlöli a nyarat?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem.
2019. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Én is utálom. Legyen már vége!
2019. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen , agyrém pár óra alatt beüt a hősėg a napokig zuhogó tavaszi esők utan . Az este fülledt 18 20 fok . Nincs fokozat átmenetek , csak eső es nyomasztó para vagy 32 35fok . Minden évben július közepen volt a házban 23 fok most mar egy hete az van mert semmi hideg vagy enyhülés nincs . Pest megye es annyi a hőfok mint Szegeden . Cserkó lerohad a paprika fonnyadt áraik az egekben . 3 hete semmi csapadék mèg dér sincs . De még nagyon az eleje mert szeptember közep3ig lesz gond .
2019. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Csak a meleget. A nyári élővilág viszont a legjobb. Gyönyörű zöld erdők, virágzik minden és egy csomó állat előjön.
2019. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak stranolni utálok, de nem akarom elrontani a család örömét, úgyhogy megyek:S Szívem szerint csak fürdeni mennék, aztán már jönnék is haza.
2019. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretem a nyarat és a tavaszt. Minden szép színes. Ősszel és télen rossz idő van, kopárság, szürkeség, elég depressziós..no meg nem szeretek sötétben menni, sötétben jönni munkából.
2019. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom, gatyarohasztó meleg, és idegesítő bogár és pók rengeteg. Nekem a nyár addig volt jó ameddig iskolás voltam, azután már csak a szívás van vele.
2019. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még el sem kezdődött, már rettegtem tőle, és alig várom, hogy vége legyen. Főleg most, hogy terhes vagyok, még nehezebb elviselni.
2019. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Igen,utálom.Meleg,izzadás,már a tököm tele van vele.Inkább legyen tél,tomboljon a hóvihar,orkánok.
2019. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam. A nyár alatt arra gondoltam, amikor 30+ fokok vannak napokig, áll a levegő, brutál páratartalom, kb. mintha valami esőerdőben lennénk (és az a durva, hogy akkor is ez van, ha hetek óta nem volt eső), és reggelente sincs egyáltalán friss levegő.

34 vagyok, és emlékszem rá, hogy 20-25 évvel ezelőtt élhető, és szerethető nyarak voltak.

Na nem mintha akkor nem fordult volna elő, hogy akár 38-40 fok is legyen, de az igen ritka volt, nem tartott sokáig, és mindig komolyabb felfrissülés követte. Gyakran előfordult, hogy délután, v. este bezavart minket a bringázásból egy komolyabb zivatar, de aztán másnap újra szép idő lett. Voltak akkor is aszályosabb időszakok, de nem ennyire, mint manapság.

Most szinte csak a végletek vannak, vagy napokig tartó esőzés igazi, lehűlés nélkül, vagy még rohasztóbb meleg akár 2-3 hétig egy huzamban.

Valahol irigylem a mai tizenéveseket, ők már ebbe születtek bele, úgy tudják ilyen a normál magyar nyár, és hozzászoktak, jobban elviselik. Illetve azokat is borzasztóan irigylem akik akár idősebbek, de mégis tök jól bírják a 35 fokokat is, és szeretik is. Bárcsak én is ilyen lennék, mert nekem a nyár egy végtelen szenvedés.

2019. jún. 20. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!