Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked van heged? Gondoltál...

Neked van heged? Gondoltál már rá hogy eltávolíttatod?

Figyelt kérdés
Nekem azállamon van egy hosszű csíkban. Kiskoromban autóbaleset miatt varrni kellett. Már gondolkozom rajta hogy el kéne távolíttatni

2019. jan. 26. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

nekem az ujjaim elég csúnyák

pontosabban 4 ízület felett a bőr, gondolkodtam rajta, de eddig kifejezetten sem engem sem mást nem zavart

2019. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Kézfejen vannak, óvodában olyan profin tudott valaki karmolni, hogy megmaradtak a nyomai.

Nem hallottam róla eddig, hogy el lehet távolítani.

2019. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Bal felkaromon keresztbe egy kb 4 cm-es . Pár éve egy kerítés csúnyán felszántotta, a 2 csücsök már fehér, a többi része még rózsaszín, sőt ha fázom, akkor belilul.

Tettek anno rá ilyen összehúzó tapaszokat, de szerintem túl korán lett levéve, mert ígyis majdnem 1 centi széles. Soha nem jutott eszembe, hogy eltávolíttatom, nem zavar senkit.

2019. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Van, de nem zavarnak. Mindnek megvan a története, alkalomadtán elmesélem, ha érdekel valamit de nem tartom csúnyának. Az államon is van sebhelyem, kiskoromban levetettek a szüleim onnan egy anyajegyet, de az se zavar. Valahogy úgy vagyok vele, hogy van elég bajom, nem fogok még a teljesen fehér, begyógyult hegeim miatt is őrlődni.


Ha téged zavar, beszélhetsz plasztikai sebésszel.

2019. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a szemem alatt van egy horizontális heg, kb 2-3 cm. Nem zavar, még ksikoromban szedtem össze, így szoktam meg.
2019. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Tele vagyok apró hegekkel, illetve a minap szereztem a torkomra egy égési sérülést. Elég sokáig meglátszik minden kis sebhely a bőrömön. Vannak régi, nagyobbak is, a térdemen van egy, ami fehér és érzéketlen. Szoktam vele terrorizálni a népet, hogy belevájok erősen körömheggyel. Ők elborzadnak, én nevezek, mert tényleg nem érzek semmit. Minden heg egy egy történet. Többségében vicces is, nekem mindenképp. Eszem ágában sincs megválni tőlük! És az is biztos, hogy lesz még belőlük, mert nem sikerült megtanulni vigyázni magamra. :D
2019. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen gondolkodtam lezeresen el lehet tavolitattni vagy is halvanyitani... nekem a combomon van meg a karomon is es en tervezem hogy megcsinaltatom.. 24L
2019. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Gerincem alsó szakaszát műtötték fél éves koromban, úgyhogy ott van egy elég nagy heg. Különösebben nem zavar, már szinte a részemet képezi.
2019. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Egy nagy, gyulladt pattanás helyén lett egy halványrózsaszín (néha fehér) heg, plusz a hasamon van 3 pici vágás hege, nőgyógyászati műtét miatt. Úgy vagyok vele, hogy ezek is hozzám tartoznak, nem fordulok ezért dokihoz.
2019. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Az arcomon van. Meg a jobb vállamon, illetve az oldalamon is. A lépcsőn estem al amikor egy szatyorral teli üvegeket vittem le a pincébe és telibe rá estem a szatyorra amibe az üvegek mind eltörtek és a szilánkok bele álltak a testembe mindenhova szinte. Az arcomba is került egy ami jól végig hasította 3cm-s mély vágást csinált amit varrni kellett. A vállamon csak kisebb hegek vannak, meg az oldalamon vannak kisebbek meg egy nagyobb, onnan csipesszel szedték ki. A combomon is van egy heg, de az inkább egy pont ott annyira nem vészes. Egyébként nem fogom eltávolíttatni mert annyira nem látszik, meg alapból szakállam van ami jól takarja.
2019. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!