Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni az...

Hogyan tudnék segíteni az embereken? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kis(ebb) korom óta nagyon szeretnék segíteni az embereken,csak azt nem tudom, hogy hogyan. Szívesen adományoznek, csak nem vagyok benne biztos, hogy eljutt az adott helyre,vagy van olyan, hogy egy számra lehet küldeni de azt se látom, hogy hova megy. Szerintetek hogyan lehet segíteni a legjobban vagy melyik településen MO.-on lehetőleg olyan település mondjátok ahol rendes dolgozni vágyó emberek élnek nem lopos parasztok. Bocsánat, hogy zavarosak írtam de annyi gondolat van a fejembe, hogy teljesen össze vagyok zavarodva szóval a kérdéseimre röviden:

Ti melyik településen segítenének?

És hogyan?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. dec. 26. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Sehogy. Mindenki segítsen magán!
2018. dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

[link]


Ez a Pécsi Gyermekonkológia alapítványa. Az összes orvosukat ismerem, rendkívül lelkiismeretes gyermekszerető emberek. Én őket tudom ajánlani, így a pénzed, ha esetleg úgy döntesz, hogy adományozol nekik biztosan oda kerül, ahova szánod.

2018. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én például vért adni szoktam :) Na, meg idén decemberben részt vettem a cipősdoboz akcióban :)

25/F

2018. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozz pl. hozzzajuk. Onkenteskedhetsz, segithetsz gyujteni, adni, szallitani, ha van lehetoseged, akkor pl nyaraltataskor, stb segithetsz a szervezesben, ilyesmik. Keresd meg oket!

[link]

[link]

2018. dec. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha adakozni szeretnél, vannak nagy és régi segélyszervezetek, amelyek nem terjesztenek még mellé keresztény eszméket sem.


De inkább az önkénteskedést javasolnám én is, ott elsőkézből szerezhetsz tapasztalatot, hogy ki szorul rá igazán a segítségére és annak mely formája a leghatékonyabb.


[link]

2018. dec. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!