Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tegyen túl magam a...

Hogyan tegyen túl magam a BKV-n balhézó embereken?

Figyelt kérdés

Régen nagyon sokat BKV-ztam, azért viszonylag ritkán voltak ilyen esetek. Aztán kb 2-3 évig alig utaztam vele, mert annyira közel laktam a munkahelyemhez. 3 megálló volt összesen. Sosem volt gond.

Most kénytelen vagyok olyan útvonalon utazni, ahol szinte minden másnapra jut a buszra egy csöves, büdös, részeg, drogos, kötekedő stb... Egyszerűen félek sokszor. Tegnap is a mellettem ülő csaj arcát akarta megfogdosni egy bűzlő, üvöltöző, rektes, koszos részeg...

Sajnos alternatív útvonal nincs, az néha szóba jöhet, hogy leszállok a buszról, és bevárom a következőt, de ha időre be kell érnem melóba, akkor az se játszik...

Legtöbbször egy könyvbe temetkezem, és igyekszem tudomást sem venni a külvilágról, de a szagot, meg az üvöltést azért lehet érzékelni így is.

Napi 2x1,5 órát kell utaznom... Ti hogy bírjátok ezt??


2016. jan. 13. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
hogy lehet napi 1,5 órát utazni ez sosem értettem a pestiekben, én 15 percet utazok a munkahelyemre de nekem az is sok.
2016. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Úgy hogy nincs más. Én szeretek buszozni,vonatozni nincs vele bajom.Sok buta ember meg mindig lesz az életben.
2016. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Budapesten másfél óra azért sok, kertvárosi vagyok, gyakorlatilag a város széle, de ha valami másfél órára van, akkor az csak Bp. másik vége lehet, oda pedig nem mennék dolgozni. A kérdésedre válaszolva pedig csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy ne foglalkozz vele, mondjuk engem nem is zavar, legfeljebb a szag. Ha valaki téged piszkál azt pedig mindig udvariasan és diplomatikusan kell kezelni, ettől le szoktak állni, mert nem ilyen hangnemhez vannak szokva. Azért az sem praktikus ha leszállsz, mert gondolom nem olyan top helyeken jár az a busz, a megállóban több bajod lehet, mintha fent maradsz a buszon.
2016. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
99-es busz? :D
2016. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!