Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mennyire élvezed az életet?

Te mennyire élvezed az életet?

Figyelt kérdés
Én semennyire
2018. dec. 12. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezelőtt semennyire sem élveztem, nem volt célom, nem tudtam felfogni jól az életet...stb aztán változtattam ezen és már szinte mindennap élvezem. Persze nem azt jelenti hogy folyton de a napnak a 90%-ban mindig megtalálom az örömforrásokat.
2018. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eléggé. Igyekszem a legtöbbet kihozni belőle, többnyire sikerrel, évről évre jobb az életem. Vannak céljaim, álmaim amikért folyamatosan teszek, hobbijaim, amikbe bele tudok merülni, fantasztikus emberi kapcsolataim, amiket ápolok és több egyéb boldogságforrásom.
2018. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is semennyire,Évről évre egyre jobban szenvedek is.20 éves korom óta alegrosszabb(2016)de már előtte sem volt jó,19 évesen kezdtem mélypontba zuhanni,még 18 éves koromig jobban elvoltam,de az sem volt igazi öröm ott a mélyben,legbelül,nem is tudom ....2010 óta egyre rosszabb nekem,viszont 2012-2013-ban voltak hónapok amikor sokkal jobban éreztem magam,mint addig,fogalmam sincs mi történt :D na mindegy ,elég rosszul érzem magam így 23 évesen(lány/nő)
2018. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem, de többnyire nem.


Huszonéves szingli, egyedül élő nő vagyok, csak, hogy be tudjatok tájolni.



Nem szeretem a munkámat, magányos vagyok, úgy érzem, a baráti körömből kilógok, nem igazán érzem jól magam köztük.

Szabadidőm nincs, most is vacsora közben írok.

Nem szeretem a lakóhelyemet (Budapest).

Családom csak Édesapám, vele jó a kapcsolat, de nem igazán alkalmas lelkizésre, inkább ő önti ki a szívét nekem - állandóan.

Nemhogy félretenni nem tudok, a pénzem fogy.

Célom rengeteg van, de felére nincs időm, másik felében meg már nem tudok reménykedni a korábbi kudarcok miatt.

Aspergert akarok diagnosztizáltatni, de fogalmam sincs, miből, mikor, hogyan... Ha meg nem Asperger, addig akarok menni, amíg nincs diagnózis a kezemben.


Úgy érzem, hogy ahogy most élek, arra nem lennék büszke a halálos ágyamon, de fogalmam sincs, küzdelmeim közül mi éri meg és mi az, ami nem.

Tele vagyok kétellyel, kérdéssel és félelemmel a jövőt illetően.


A legrosszabb, hogy ezekről nincs kivel beszélnem.



Szóval nem is utálom az életet (bár néha igen), de hogy élvezném..... Jó vicc.

2018. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem élvezem, fáradt vagyok, nem tudok/akarok harcolni ebben a mai társadalomban.
2018. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem élvezem az életet. Bárcsak csapódna egy meteor a Földbe, és tüntetné el egy másodperc alatt ezt az egész bolygót...
2018. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén semennyire. Egy családtag egészsége miatti aggódás, és ha nem lesz ő, a jövő miatti bizonytalanság okán kivagyok idegileg teljesen. Reggel a legrosszabb. Aztán elfoglalja magát az ember, félresöpri amennyire tudja a gondokat, de estére visszajönnek. Aztán újra kezdődik az egész aggódás minden reggel.
2018. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!