Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek füvezni rossz?...

Szerintetek füvezni rossz? Elítélitek?

Figyelt kérdés

Félreértés ne legyen, en nem füveztem még. Viszont nagyon sok ember az ismerőseim közül, suliból, sőt igazából bárhol, füvezik,de most ez alatt érték evi 3-4 alkalmat.


Es szerintetek ez nagy baj?


Mert már gondolkoztam rajta, hogy egyszer akkor én is kipróbálom.


És nektek erről így mi a véleményetek? Erről az egész dologról?



2018. szept. 1. 13:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

A nővérem abba a nagyon kicsi százalékban tartozott, akiknél már az első alkalom is problémát okoz, nagyon rosszul hatott rá, később pedig előjött egy betegsége és már 4 éve meghalt. Sokszor gondolok rá, hogy ha nem kínálják meg, az egész életünk máshogy alakulhatott volna.

Ettől függetlenül nem ítélem el azokat, akik élnek vele, szerintem ez beletartozik az önrendelkezés jogába, semmivel se rosszabb az alkohol áll mondjuk, ami divatos és reklámozzák is. Egy kicsit engem is érdekel, hogy milyen lehet, de nagyon rettegek tőle, szóval nem fogom kipróbálni.

2018. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy azzal kellene foglalkozni, hogy ez elítélendő vagy sem...


Szerintem próbáld ki, aztán döntsd el saját magad, hogy ezért megéri vállalni a kockázatot, vagy sem.

2018. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Rossz oldalon keresed a valaszt, mivel itt 90%ban elettelen gyikok vannak, akiknek semmi tapsztalatuk sincs.. (Akinek nem inge..)

Az ha valaki evente 4szer csinalja az konkretan semmi! Tenyleg, pesti gimis vagyok, alig ismerek embert aki nem probalta volna ki.. Barki mast mondd, furcsa kozegben van.

2018. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Uccso, sztem inkabb attol tartanak, hogy leleplezodnek, azert mondanak mast :D :D :D
2018. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én nem szoktam ítélkezni. Persze hogyha árt akkor nyilván nem fogom kedvelni de ez nézőpont kérdése. Mindenki azt tesz az életével amit akar. Addig amíg nem lesz ebből senkinek se baja, nincs vele probléma. Így vagyok mondjuk az antiszoc emberekkel vagy például a romákkal. Ha van köztük kedves akkor nincs bajom velük de ha eleve bunkók akkor nem kedvelem őket.
2018. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!