Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálja mindenki Justin...

Miért utálja mindenki Justin Biebert?

Figyelt kérdés
Kérlek valaki normálisan magyarázza már el hogy miért fikázza mindenki. Oké hogy régen eléggé sok botránya volt de szerintem azóta változott. Én nem vagyok egy ilyen fan se semmi csak tényleg érdekel hogy ha valaki megemlíti Justin nevét akkor miért az az első reakció hogy :Fújj!!
2017. nov. 12. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem szimplán nem szimpatikus azokból a cikkekből ítélve, amit lehoznak róla. De én sosem fikázom, utalom amikor valaki nem szeret egy előadót és azt cikizi folyamatosan meg a rajongókat.

A hangját nem szeretem, túl nyávogós. Nem az én stílusom, én a rapet szeretem de sosem csesztetem azokat akik Biebert hallgatnak:)

2017. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem idegesít a hangja és a feje is. Irritálnak az ilyen emberek.

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb ilyen gyereksztárt csak valaki felkapja, a gyerek pedig szellemileg belerokkan a jólétbe.

2017. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Gyűlölöm, ha valaki mások butaságára épít várat. Ezzel mindent elmondtam. :)
2017. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szimplán csak nem bírom a fejét, énekelni nem tud, kb ennyi
2017. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert gazdag, relatív egész jól néz ki, és többmillió nő odavan érte. Én nem utálom, de nem is szeretem, nekem túl light-os hangja van, na meg az imidzse se nagyon fér bele. 27/f
2017. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Justin elég mocsadék ember, olyanokat nyilatkozott a múltban, hogy ha a nők nem akarják, hogy megerőszakolják őket, akkor ne öltözzek kihívóan, leköpködte a rajongóit, megrúgdosta a brazil zászlót, s...ggfej volt a szomszédaival, stb, stb. Ez a fajta aljas személyiség nem múlik el hirtelen, csak most már vigyáz, hogy a nyilvánosság előtt ne csináljon hülyeségeket, mert az már tényleg a karrierjébe kerülne.


De az emberek nem ezért utálják. Azért utálják, mert egy feminin kiskölyökként kezdte a karrierjét, és olyan dalokat énekelt, ami nekik nem tetszett. Oké, még csak nem ez volt a legnagyobb baj; rengeteg Bieberhez hasonló kölyök van a világon, akik nem kaptak ennyi utálatot, az viszont már megbocsáthatatlan volt, hogy fiatal lányok vannak oda érte, márpedig MINDENT amiért a kislányok rajonganak látványosan meg kell vetni (ilyen volt anno Justin Timberlake, aztán Zack Efron, majd Bieber is)

A többség nem is tud a gusztustalan botrányairól, de abban a pillanatban, hogy meglátják, hogy a neten valami 13 éves kislány szívecskéket ír bieber neve mellé, elszörnyednek, hogy mivé fajult a világ...

De nyugi, mint ahogy Timberlake, és Efron is, úgy most Bieber is kezd kilábalni a népszerűtlenségből, mert már egy felnőtt 23 éves, kezd férfiasan kinézni, és ami a legfontosabb, a rajongótábora is kezd felnőni, szóval lassan kitörlődik a köztudatból, hogy Bieber csak egy irritáló kiskölyök.

2017. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!