Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A csendesebb vagy inkább a...

A csendesebb vagy inkább a mindenen vihorászó embereket szereted?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább a csendesebbeket, de nem zavar ha valaki sokat beszél, ha van mondanivalója, csak ne fecsegjen feleslegesen.
2017. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A mindenen vihorászó emberek engem kifejezetten irritálnak.
2017. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Sokat tudok beszélni, de nem szeretem, ha a másik csak ül mint a kuka. Legyen partner a beszélgetésben, ne csak néma hallgatóság.


...ha egy nő a nemvicces poénjaimon is vihorászik, az azt jelenti, hogy baromira bejövök neki. Szóval ez pozitív. Úgy általánosságban persze idegesítenek a mindenen vihorászó emberek.

2017. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Én szeretem a nevetős embereket bár én is az vagyok. Azért nem jó ha irritáló de jobb ha nevet, közvetlen, jó társaság mintha csak ülne mint a kuka. Bár több emberből is kihoztam már a nevetőset a csendesből és örülök is kicsit hogy jobb kedvre tudom deríteni és nem unatkozunk együtt.
2017. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csendesebb. De a csendesebbnek is legyen jó humora, meg tudjon nevetni.

Az állandó vihorászás nekem komolytalanságot sugall, arra pedig nincs szükségem.

2017. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A csendeseket igen.

A vihorászó, erőltetetten röhögő, visító embereket nem, és a túl harsányakat sem, akikkel nem lehet beszélgetni, mert ordítanak a fülembe.

Ha valaki jókedélyű, felszabadult, vidám, de normálisan, az ellen semmi kifogásom, de a fülembe senki ne sipítson, én sem teszem.

2017. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csendesebbeket egyértelműen.
2017. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyiket se ez pont a 2 véglet. Inkább a 2 közt és humorost. :D
2017. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!