Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van, hogy amíg csendeseb...

Miért van, hogy amíg csendesebb, kedvesebb voltam, kevésbé érdekeltem az embereket, mint most, hogy "keményebb" lettem?

Figyelt kérdés
Meg nem csak, hogy jobban érdeklem őket, észrevesznek, de jobban tisztelnek is, érzem, hogy jobban "kellek". Meg is jegyezték már egyesek, hogy milyen kemény lettem, de észreveszem, hogy ugyanezek az emberek is jobban tisztelnek, odafigyelnek az én véleményemre is.
2012. okt. 9. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mernek elnyomni, nincs kit megalázni, mint azelőtt.
2012. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azelőtt szóra ugrottam ha megkértek valamire, pl munkán is, akkor is ha áldozattal járt ez számomra, sose panaszkodtam, vagy szóltam ha valami zavar. Bólogató Jancsi voltam kb.
2012. okt. 9. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Dettó. Azzal a kivétellel, hogy ha valami ellenkezett az elveimmel, nem tettem meg, illetve ha kérdezték, elmondtam a véleményem. Most már sokszor nem kell kérdezniük... :D

Mondjuk így vannak, akik kevésbé kedvelnek, de azokat nem is bánom. Viszont tény, hogy jobban tisztelnek - mert látják, hogy kiállsz magadért. Persze az se mindegy, hogy az mi. Ha hülyeségek lennének, akkor csak szimplán idiótának néznének. Mivel tisztelnek, valószínűleg jó meglátásaid vannak.

2012. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most már van egyéniséged, amit tisztelhetnek.


Amíg kutya voltál, addig nem tudtak mit tisztelni.

2012. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!