Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondja rám mindenki,...

Miért mondja rám mindenki, hogy pici vagyok, mikor 164 cm a magasságom? Nő vagyok.

Figyelt kérdés
Engem ez nagyon zavar, mert csomó alacsonyabb lány van nálam, sőt olyan férgiak is ezt mondják, akik alacsonyabbak nálam.:(
2017. júl. 27. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valójában nőknél 164,férfiaknál 176.

Világszinten pedig kisebb ez az érték.A nőket nem tudom,de dérfiaknál 173 az átlag.

2017. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Addig fognak vele cseszegetni, amíg látják rajtad, hogy zavar. 163 cm vagyok, régen a magas osztálytársaim mindig ezzel baftattak, mert tudták, hogy utálom; de amikor később bekerültem egy olyan társaságba, ahol szinte mindenki alacsony/középmagas volt, megszűnt a kisebbségi komplexusom. Ekkorára nőttem, ez van, változtatni nem lehet rajta, ha pedig beszól miatta valaki, az nem engem minősít.
2017. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!