Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viselkednétek ha...

Hogyan viselkednétek ha megmondaná egy barátotok, hogy ilyen betegsége van?

Figyelt kérdés

Minden fontos dolgot megbeszélünk igazából. HPV fertőzött lettem és nem tudom mit csináljak jó lenne valakivel beszélni erről. Igazából apám nem foglalkozik vele, szerintem azt sem tudja mi ez a betegség. Anyukám szerint majd a kezelések utána rendben jön lesz egy feleségem boldog élet stb.

én pedig még szeretném kiélni magamat egy kicsit nem úgy akarom megtalálni a nagy Őt, hogy előtte csak 5 lánnyal voltam. Szóval jó lenne ezt valakivel megbeszélni.

De mindenképpen férfival, apukámmal sajnos ilyenről nem lehet, alkalmatlan.


24 F



2017. márc. 13. 15:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%

Szóval attól lesz teljes az életed, és attól elégülnek ki a szexuális igényeid, ha még pár tucat ilyen nemibeteg luvnyát megdugsz és összeszedsz még pár fertőzést?


Nos, pont nem érdekelne a HPV-d, barátként egyáltalán nem foglalkoznék vele, nem olyan nagy dolog ez, de a személyiséged az hányingerkeltően gusztustalan.

A büdös életben nem kellenél se havernak, se barátnak, se pasinak, de férjnek meg végképp nem.


Amennyi esze a te fajtádnak van, nem fogsz olyat találni, aki ki tudna okosítani téged erről a betegségről, és elviselné, hogy veled kell beszélgetnie.

2017. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem dughatsz meg legalább 20 csajt házasság előtt, akkor automatikusan meg fogod csalni a feleséged (a nagy Őt), mert nem élted ki magad?

Ez a hozzáállás problémásabb, mint a nemi betegségeid, bár azért arra se lehetsz büszke.

2017. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
34%

Azért aki szerint egy Don Józsi csak szintén sokat látott puncit szerezhet magának, eléggé el van tévedve. Hacsak nem valami trágyaszagú faluban működik a barátunk, a kiszemeltjeinek nem kell ismernie a fiatalkori munkásságát. Ha ugyanis az ember nem jelenti be, hogy 35 nővel volt, akkor ezt az információt nem fogja tudni a nő. Ugyanis nincs az ember homlokára írva, és nemhogy nem kötelező belemenni ezekbe a beszélgetésekbe, de nem is érdemes, akkor se, ha a szám 2, 5, vagy 10.


Amúgy pedig szinte kizárólag előnyei vannak a csajozásban gazdag előéletnek, főleg pszichés téren. Semmi baj nincs azzal, ha a kérdező sok nőt szeretne megfektetni, hiszen ha nem genyó módon csinálja, akkor senkinek nem származik belőle kára. Ő legalább őszinte, ellentétben sok válaszolóval, akik szinte már maguk is elhiszik, hogy ez valami természetellenes vágy. Pedig ennél normálisabb dolog kevés van a világon. Aki azt állítja, hogy nem ismer a saját nőjén kívül senkit, akit szívesen megdugna, az:


a) szerencsés, és ritka, mint a fehér holló

b) hazudik, vagy nekünk, vagy önmagának.


Amiben a kérdező viszont nagyot téved, az az, hogy ez majd lenyugtatja őt, és nem kíván rá házas emberként senki másra, mert neki már úgyis annyi nő megvolt. Hát ez nem így működik. Ugyanúgy szívesen megdugnád majd a csinos nőket, csak remélhetőleg lesz annyi önuralmad, hogy mégse tedd. De ennek semmi köze a fiatalkori élményeidhez, ez kizárólag a tartásodon múlik.

2017. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
86%

"gyengébbek kedvéért akkor akarom végigdugni a várost ha meggyógyulok!"


És még mit akarsz összeszedni?

2017. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
86%
Egy barátnőm hpv s nem érdekel, meghallgatom ha panasza van, ha orvoshoz megy, nem zavar. Párkapcsolatot viszont nem szívesen kezdenék ilyen férfival.
2017. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

épp attól a barát a barát, hogy ő nem ez alapján ítél meg, nem egy ilyen kérdés után "ismert" meg mint itt a hozzászólók, ez csak utólag derült ki, ez sosem volt gáz baráti társaságban

ez csak a lányokat zavarta akikkel ismerkedek, vagy volt valami, de hát én sosem igértem semmit.


amúgy volt egy valaki akivel eltudtam volna képzelni, de hát vele még csókig sem jutottam, akkor félre volt téve minden szinten a csajozás, és mi lett 2 hónap elszúrva az életemből a nagy semmiért...

2017. márc. 13. 21:28
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem A nő kell 1000 féle képp és nem ezer nő egyféleképp.... úgyhogy az 5 sok is, kevés is...
2017. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagy bajok vannak a hozzáállásoddal. Akit igazán szeretsz, nem fogod megcsalni, ennek semmi köze ahhoz, kiélted-e magad.
2017. márc. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

de egy kis tapasztalat sem árt hogy tudd, ki az igazi. mert mindig jó, még ha rossz is, kell valami összehasonlítási alap azért :)


vagy ha más nem akkor hogy tudd hogy azzal a legkevésbé rossz ki szeret.


ja szüleimmel én se beszénék ilyesmiről azt se tudják hogy kell. téged is a neten rendeltek.

2017. márc. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!