Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viselkednétek ha...

Hogyan viselkednétek ha megmondaná egy barátotok, hogy ilyen betegsége van?

Figyelt kérdés

Minden fontos dolgot megbeszélünk igazából. HPV fertőzött lettem és nem tudom mit csináljak jó lenne valakivel beszélni erről. Igazából apám nem foglalkozik vele, szerintem azt sem tudja mi ez a betegség. Anyukám szerint majd a kezelések utána rendben jön lesz egy feleségem boldog élet stb.

én pedig még szeretném kiélni magamat egy kicsit nem úgy akarom megtalálni a nagy Őt, hogy előtte csak 5 lánnyal voltam. Szóval jó lenne ezt valakivel megbeszélni.

De mindenképpen férfival, apukámmal sajnos ilyenről nem lehet, alkalmatlan.


24 F



2017. márc. 13. 15:57
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
én ugye tudom hogy terjed, de ő nem biztos, és lehet félelmet kelt benne vagy akárkiben aki megtudná, úgy szégyellem.
2017. márc. 13. 15:59
 2/29 anonim ***** válasza:
7%
ez a magánügyed. a nőnek is csak akkor kell megtanulnia ha nem védekeznétek vagy is ha felmerülne valamelyikőtökben hogy ne védekezzetek.
2017. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%

Ez azért nem olyan nagy tragédia, oké hogy nem gyógyítható, de férfiaknál súlyos problémát nem okoz. Szemölcs is van? Az kb. 3 hónap alatt gyógyul.

Legyél korrekt, védőöltözet nélkül csak HPV ellen oltott csajt kezelj!

2017. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

"ha megmondaná egy barátotok"

Tehát egy barátom, haverom az illető? Semmi különös, ő dolga, nincs közöm hozzá.


24 évesen öt lánnyal voltál? Mi van, az Olimpiára készülsz?

2017. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%

Ha összejössz egy lánnyal, mindenképpen mondd meg neki, mert az óvszer sem nyújt 100%-os védettséget. Egyébként ez gyógyítható, ha már elmúlt, akkor nem kell majd feltétlenül beszélni róla, csak addig, amíg fertőzhetsz.

Kezeltesd mindenképpen, mert férfiaknál is okozhat súlyos betegségeket (ezért is nagyon gáz, hogy ingyen csak a lányokat oltják, pedig fiúkat is lenne értelme, csak önköltségesen piszkosul drága).


off: készülj fel rá, hogy a "nagy Ő"-nek is megfelelő csajok nem feltétlenül értékelik a kiélt pasikat, ez a "csak 5 lánnyal voltam" mentalitás elég gáz, másoknak ennyi idősen még az első barátnőjük van. de persze ez a te dolgod.

2017. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
31%
Hpv? Most ugye csak viccelsz? Azt hittem tényleg van valami komoly bajod. Te is csak addig fogsz itt hisztizni, amíg ki nem kapsz valami komolyabb bajt. A hpv-n kb. az emberek fele átesik.
2017. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
5 "a nagy ő" is kiélt lesz, no problem, csak 20 előzménnyel :)
2017. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
30%

megkérném udvariasan, de határozottan, hogy távozzon.


mint amikor valaki jól átsült marhasztéket rendel. ugyanaz az eljárás.

2017. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

"én pedig még szeretném kiélni magamat egy kicsit nem úgy akarom megtalálni a nagy Őt, hogy előtte csak 5 lánnyal voltam. "

Mindjárt megsajnállak,hogy még csak 5 lánnyal voltál. Szegény.

A nagy Ő-nek pedig nem fogsz kelleni, ha átmész egy rakat lánykán, mert komolytalan csapongó pasi normális lánynak nem kell.

2017. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
5 lány az gáz?
2017. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!