Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viselkednétek ha...

Hogyan viselkednétek ha megmondaná egy barátotok, hogy ilyen betegsége van?

Figyelt kérdés

Minden fontos dolgot megbeszélünk igazából. HPV fertőzött lettem és nem tudom mit csináljak jó lenne valakivel beszélni erről. Igazából apám nem foglalkozik vele, szerintem azt sem tudja mi ez a betegség. Anyukám szerint majd a kezelések utána rendben jön lesz egy feleségem boldog élet stb.

én pedig még szeretném kiélni magamat egy kicsit nem úgy akarom megtalálni a nagy Őt, hogy előtte csak 5 lánnyal voltam. Szóval jó lenne ezt valakivel megbeszélni.

De mindenképpen férfival, apukámmal sajnos ilyenről nem lehet, alkalmatlan.


24 F



2017. márc. 13. 15:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
49%

"Csak 5"?

Mivan??

2017. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
17%
na azért :D
2017. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
41%
Elsokorben jo lenne, ha tipizaltatnad a hpv-det es rendszeresen jarnal szuresre. Valoszinuleg 3-4 even belul teljesen negativ leszel hpv-re, legyozi az immunrendszer.
2017. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

de van szemölcsöm is folyamatosan kezelik, de kiújul


egyébként itt most nem a bárkapcsolat a fő kérdés, hanem egy barát mint mondana, segítene vagy távolságtartó lenne utána?


éppen azért akarok sokat dugni, mire eljutok oda hogy családalapítás addigra már elmenjen a kedvem az ilyesmitől és ne csaljam meg a leeendő párom.

2017. márc. 13. 17:52
 15/29 anonim ***** válasza:
89%

Röhejes vagy. Ilyen fertőzéssel örülhetsz, ha találsz valakit, aki lefekszik veled... De te nem, te ki akarod élni magad, végig dugni várost. HAHA!

A gondolkodásod is gáz.


Egyébként ezzel most mit fog tudni csinálni a barát/haver? Elmondod neki, oké,. És aztán?

2017. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen reális, hogy valaki azzal kezdi a kapcsolatait, hogy betegéletutat közöl. :D

Ez kb azzal járna együtt, hogy soha az életben nem lenne egy kapcsolata sem, mert mindenki azonnal elhajtaná.

Még soha senkiről nem hallottam hogy így járna el, nem véletlenül.

2017. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
gyengébbek kedvéért akkor akarom végigdugni a várost ha meggyógyulok!
2017. márc. 13. 18:02
 18/29 anonim ***** válasza:
93%

17


Hogy megint összeszedj valamit? Sok sikert hozzá! :D

2017. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%
Lyézusatyaúristen, én lány vagyok, és sosem akarnék a "falu bikájával" járni :D
2017. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én a közeli barátnőimmel mindent meg tudok beszélni. Még a kényes témákat is.

Szerintem ebben nincs semmi különös. Ezért (is) vannak a barátok, hogy megbeszéljük velük, ami bánt, ami foglalkoztat, ami történik velünk.

2017. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!