Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek "ciki" egy kövér...

Szerintetek "ciki" egy kövér lánnyal (vagy akár fiúval) mutatkozni?

Figyelt kérdés

Rajtam van 20-30kg felesleg sajnos és emiatt kicsit zárkózott is voltam egész életemben, bár az utóbbi néhány évben híztam meg ennyire. Mindig szégyellem magam ha egy csinos lánnyal kell együtt mennem valahová (barátnő, testvér stb) de a párom mellett nem érzem magam cikinek és ez eszembe se jutott mindaddig amíg az interneten nem találtam rá egy ilyesmi cikkre. Azóta többször megfordul a fejemben akár a boltban, akár valamelyik ismerőse, kollégája előtt, hogy vajon cikinek gondolja-e, hogy ott vagyok. Magától szokta mondani, hogy szereti, hogy ilyen a testem és a kapcsolatunk elején sűrűn mondogatta, hogy elfogad olyannak amilyen vagyok. Eleinte zavart, hogy ilyeneket mond és még mindig szégyellem magam emiatt pedig nem kellene. Tényleg tetszem neki szerintem mert az ágyban le se lehet lőni :D ha nem így lenne, akkor szerintem a szexuális életünk is nulla lenne. Pár hónapja voltunk együtt amikor összefutottunk egy akkori kollégájával aki akkor látott először és a barátom mondta pár héttel később, hogy a pasi megkérdezte tőle, hogy mi van a kövér lánnyal. Nem mondtam, nem mutattam és szerintem nem is vette észre de ez rosszul esett. Tudom, hogy az vagyok meg minden de valahogy mégis. Az ilyenek mindig megragadnak bennem és nem tudom kitörölni.

Szóval, ti szégyellnétek ha a kövér párotokkal kellene mutatkoznotok?

20/L


2017. febr. 23. 20:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az utolsóval!
2017. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szereted? Õ Is téged?
2017. febr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
23.32ez elgondolkodtatott engem is, miért így mondta ő el neked... valamilyen szinten tehát őt is zavarja.
2017. febr. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
18%

"Tényleg tetszem neki szerintem mert az ágyban le se lehet lőni :D ha nem így lenne, akkor szerintem a szexuális életünk is nulla lenne."

Ez a két dolog teljesen különbözik. Szerintem te nagyon naiv vagy. De addig jó...

2017. febr. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%
megint egy általánosítás.
2017. febr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
engem taszitanak a kover nok, de ha valakinek bejonnek az ilyen tipusu lanyok az nyilvan nem fogja szegyelni a baratnojet.
2017. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
30%
17: Kevesebbet igyál!
2017. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!