Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek "ciki" egy kövér...

Szerintetek "ciki" egy kövér lánnyal (vagy akár fiúval) mutatkozni?

Figyelt kérdés

Rajtam van 20-30kg felesleg sajnos és emiatt kicsit zárkózott is voltam egész életemben, bár az utóbbi néhány évben híztam meg ennyire. Mindig szégyellem magam ha egy csinos lánnyal kell együtt mennem valahová (barátnő, testvér stb) de a párom mellett nem érzem magam cikinek és ez eszembe se jutott mindaddig amíg az interneten nem találtam rá egy ilyesmi cikkre. Azóta többször megfordul a fejemben akár a boltban, akár valamelyik ismerőse, kollégája előtt, hogy vajon cikinek gondolja-e, hogy ott vagyok. Magától szokta mondani, hogy szereti, hogy ilyen a testem és a kapcsolatunk elején sűrűn mondogatta, hogy elfogad olyannak amilyen vagyok. Eleinte zavart, hogy ilyeneket mond és még mindig szégyellem magam emiatt pedig nem kellene. Tényleg tetszem neki szerintem mert az ágyban le se lehet lőni :D ha nem így lenne, akkor szerintem a szexuális életünk is nulla lenne. Pár hónapja voltunk együtt amikor összefutottunk egy akkori kollégájával aki akkor látott először és a barátom mondta pár héttel később, hogy a pasi megkérdezte tőle, hogy mi van a kövér lánnyal. Nem mondtam, nem mutattam és szerintem nem is vette észre de ez rosszul esett. Tudom, hogy az vagyok meg minden de valahogy mégis. Az ilyenek mindig megragadnak bennem és nem tudom kitörölni.

Szóval, ti szégyellnétek ha a kövér párotokkal kellene mutatkoznotok?

20/L


2017. febr. 23. 20:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Plusz alacsony is vagyok, így máshogy oszlik el rajtam...
2017. febr. 23. 20:49
 2/17 anonim válasza:
31%
De miért nem fogysz le? Azt áruld el! Ezt csinálják a túlsúlyos emberek, hogy sírnak, hogy kövérek, de mégsem tesznek semmit. Ezt fel nem fogom egyszerűen. Menj el konditerembe, diétázz és jól fogod érezni magad. Már első nap is, amiatt, hogy elkezdtél tenni érte!
2017. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem lenne az.

Én büszkén mentem végig a volt barátnőmmel is az utcán, ráadásul mi gimisek voltunk, szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy érett felnőttek! :) Most is egy ducibb lánnyal ismerkedek, vele is szívesen jelenek meg bárhol. Az ágyban engem se kell(ett) félteni velük... :D


22/F

2017. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy ciki! NEM! Te jó ég! :)

Azért vagytok egy pár, mert felvállaljátok egymást. Ha szégyellne téged, kétlem, hogy veled lenne. Néha bennem is megfogalmazódik hasonló,hogy nem vagyok elég szép, vagy talpraesett, bevállalós neki. De nem véletlenül vagyunk együtt :)

Én egyszer rákérdeztem, valami hasonlóra, és megnyugtatott, hogy bemesélem magamnak.


Na, ez kicsit ellentétes megfogalmazás lett, de mindegy. Remélem átmegy, mit akartam kinyögni. :D

Remélem, tudtam segíteni ;)


20/L

2017. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki! Értelmes emberek nem külső alapján ítélkeznek, mivel nem tudhatják a túlsúly okát, ami nem kizárólag lustaságból ered! Az én legjobb barátnőm 198kg, lélegeztetője is van, mert fullad. Beteg, pajzsmirigy alulműködéses, cukros, asztmás, és a gyógyszerei is okozzák az étvágynövekedését, pedig diétázik és együtt szoktunk sétálni, mert akar, én segítem őt az edzésben és pont az úszásra invitálom, mert én kis korom óta úszom, és az a túlsúlyos emberek legegyszerűbb sportja lehet, és szerintem ő egy értékes ember. A Dechatlonba is elcsaltam túracipőt venni. Akarja és fogyott 4 kilót is. Ha kicsúfolják én megvédem és csúnyán visszaszólok a primitív gúnyolódóknak! Kreatív kezekkel áldotta meg a sors, dolgozik, jófej. Van barátja is. Én meg vékony vagyok, és mégis jelenleg szingli! Azért ítélkeznek idegenek felett az emberek, mert a rosszat feltételezik. Azt hiszik, hogy aki kövér, az feltétlenül lusta és zabál, esetleg rossz jellem. Nem mindenki, de sokan ezt hiszik. Én nem hiszek a mondásban, hogy "Madarat tolláról, embert barátjáról." mert NEM TÖRVÉNYSZERŰ!
2017. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, senki sem tökéletes.

Nekem van x dolog, ami nem jön be egy lányon, ebből adódik, hogy nem is megyek bele semmibe vele kapcsolatban. Viszont másnak meg pont rajtam nem tetszik valami, és ezért hiába vagyok kövér vagy sovány -csak mondtam valamit-, ha nem, nem.


Ne azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak, a barátod nem véletlenül van melletted, az a lényeg, hogy boldogok vagytok és legyetek.

2017. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Akinek ciki, az nem ér annyit, hogy foglalkozz vele.
2017. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
90%
Szerintem nem gáz!Szeresètek egymást nem más vèlemènye èrdekeljen!
2017. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Vagy az embert szereted egyben és leszarod a véleményeket, vagy a vélemények számítanak. Dönts!
2017. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"a barátom mondta pár héttel később, hogy a pasi megkérdezte tőle, hogy mi van a kövér lánnyal"


Ez tök fura. Ha megkérdezték volna ezt tőlem, azt mondtam volna, az a kövér ember a párom, és úgy adtam volna neked tovább, hogy kérdezte, mi van VELED.

2017. febr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!