Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez ciki? Többi lent

Ez ciki? Többi lent

Figyelt kérdés
Pl: megbeszélek a fogorvossal egy időpontot és elfelejtek elmenni és felhívnak, hogy miért nem mentem. Ti mit gondolnátok a fogorvos helyében? 15/F

2017. febr. 21. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy közbejött neked valami, ami miatt nem tudtál menni, vagy nem tudtál szólni.

De azért egy kicsit mérges lennék, mert lehet hogy emiatt mást meg nem tud betenni a helyedre.

Legalább szólhattál volna neki, hogy ma nem aktuális. Mit szólt? Más időpontot beszéltetek meg?

2017. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Más időpontot beszéltünk meg, de nem hallatszott a hangján, hogy ideges vagy valami, de nagyon bűntudatom van.
2017. febr. 21. 16:13
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Manapság elég nehéz elfelejteni olyasmit amit nem akarsz. (Teloba beirod és addig ugat mig nem törlöd.) A doki helyében én arra gondolnék, hogy kivel szorakozz?
2017. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy elég szétszórt vagy és ezért kár volt időpontot kérni, mert lehet más, akinek sürgősebb lett volna, mehetett volna most helyetted.
2017. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nekem havonta kell járnom és már oda járok 2 éve. Így is ciki?
2017. febr. 21. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ez eddig nem fordult elő, akkor nem ciki. Ellenben ha ez gyakran előfordul, az bizony már hanyagságra utal!
2017. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért? Mit csinálnak a fogaiddal?
2017. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fogszabályzó :P
2017. febr. 21. 17:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer belefér, mindenki lehet kicsit szétszórt. Máskor állíts be egy emlékeztetőt a telefonodra.
2017. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem nagy cucc szerintem. Az orvosok mindig csúszásban vannak a rendelési idővel, legalább megivott egy kávét addig. Mással is előfordul ilyen.
2017. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!