Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ciki hoygha 24 évesen még...

Az ciki hoygha 24 évesen még mindig itthon lakok?

Figyelt kérdés
Szüleimmel lakok, még mindig, sajnos sosem volt pénzünk, pnelakásban élünk és itt is éltünk születésem óta. Sosem volt kertesházunk. Sosem lesz pénzem, mivel senki nem támogat hogy legyen saját lakásom, albérletbe meg nem akarok menni, mivel nincsenek nagyon haverjaim, abrátnőm sincs. ezért tök felesleges. CSak pénzkidobás úgyérzem. Tanulok dolgozok leadok itthon, de egyenlőre egy pár évig még nem hiszem hogy eltudok majd költözni.
2017. febr. 21. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez így normális, ha ez a lehetőséged, akkor ez van. Varázsolni te sem tudsz magadnak lakást, a szüleid sem, ezért több százezer sorstársaddal el kell fogadd a jelenlegi helyzetet. Miért el akarnak zavarni otthonról?
2017. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 evimeri ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki. Ha beszállsz a költségekbe és önálló életet élsz - gondolok itt arra, hogy nem mindent az anyukád csinál meg neked - akkor ez teljesen normális. Ha nincs komoly kapcsolatod, akkor miért fizess másnak lakbért, ha otthon is lakhatsz. A ciki az ha nincsenek terveid vagy nem teszel értük semmit csak élsz mint hal a vízben.
2017. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

A szüleid is dolgoznak? Ketten nem tudják fenntartani a lakást? Miért nem mész el albérletbe, ha nem akarsz a szüleiddel élni?

Hidd el, nagyon sokan nem tudnak elindulni. De van rá egy "megoldás": lakáshitel. Na az az igazi kilátástalanság!

2017. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz ez van próbálj meg tenni a jovődért és akkor oda viszed a figyelmed
2017. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
igen, az. Teljesen eletkeptelen vagy.
2017. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Az a ciki édesdrágám hogy tudod hogy nincs más választásod, de azért még megkérdezed egy anonim fórumon hogy ciki-e!? Az a ciki hogy mások véleménye érdekel de becsajozni nem tudsz! Lényegében sajnáltatod magad.Majd sajnállak ha ráérek. Ha ciki ha nem ez van. Ha most mindenki azt írná hogy fú de cink, milyen gáz vagy akkor mit tennél? Tudtad hogy mindenki azt fogja írni hogy nem, nem ciki anyádékkal élni, mert ha másképp gondoltad volna fel sem teszed ezt a kérdést. Szóval igen. Ciki.
2017. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez egy egy olyan oldal, ahol fellehet tenni kérdéseket. Akár hü@e kérdéseket akár komoly kérdéseket. Kinek szíve joga. Csak kiváncsi voltam arra, mert sokan mondjuk családi segitségből , saját lakásban élnek. Nekem sajnos az anyám nem dolgozik, én pedig bezsállok havonta, a rezsibe is mindenbe.
2017. febr. 21. 10:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, egy szülõ örül annak,hogy segithet a gyerekén.Családiasan éltek és ez a fontos.Amit albérletre fizetnél, azt tedd el magadnak.
2017. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

"sokan mondjuk családi segitségből , saját lakásban élnek"


Igen, mert nekik a szuleik sem voltak eletkeptelenek.


Rengetegen vannak olyanok is akik sajat keresetbol, alberletben elnek, mert nem olyan igenytelenek hogy felnottkent meg az anyjukkal lakjanak.

2017. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rengeteken. Tehát akkor éljek én is a havi 150 ezres fizetésemből?. Nekem a szüleim is életképtelenek való igaz. Főleg az hoyg 24 év alatt most telt le nekik a lakáshitel egy 1 plussz két fél szobás panellakásrra, amiben lakunk. Ráadásul 12 évvel ezelőtt költüztünk ide, azóta nincs felújítva, egy heverőn alszok, azelőtt 10 éves koromig 4-en , egy egyszobás laksában laktunk szintén panelban, onnan költöztünk el ide. Apámnak meglett volna rá a lehetsőge hogy keressen több fizut, mivel jó szakember, akár 600 ezret si ey honapban de egyszer sem élt a lehetsőéggel, mondván azt hogy, nekem ennyi elég amennyit ő keres. a többi őt már nem érdekli, mindenki oldaj meg maga. Én megis oldottam, azért dolgozok már 16 éves korom óta. De nem látom még mindig a gyümölcsét. Anyám is életképtelen, mert egy szakmája van , ápolónői okj, ami már lejárt neki, 6 évvel ezelőtt, és azóta nem talál munkát, nem akar elvégezni egy tanfolyamot és itthon internetezik vagy tvzik és igy telik el egy nap. Évek óta már.
2017. febr. 21. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!