Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tisztesseges emberek? Tudnatok...

Tisztesseges emberek? Tudnatok torteneteket mondani, ami veletek tortent meg?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


(irtam kerdest mas temaban, ugyanerrol, de akkor meg nem volt meg a telefonom)


Ez ma tortent meg velem. Zsebembol kiesett a telefon a zsakok koze. Munkatarsam nem vette eszre, nem ellenorizte le a zsakokat, es feladta postara ugy, hogy a telefonom benne volt. Kesobb kaptam egy hivast a telefonomrol, hogy menjek, es vigyem el a telefonomat, mert megtalaltak.


Most mibe kerult volna az ott dolgozonak, hogy csak zsebretegye? Es egy nagyon draga telefonrol van szo, nem par filleresrol. Most megjobban megszerettem az angol embereket. (Angliaban elek)



2016. nov. 25. 23:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Most mibe kerult volna az ott dolgozonak, hogy csak zsebretegye"


Semmibe, de lehet okos és tudja, hogyha ő zsebreteszi te meg bejelented, hogy ellopták és a rendőség keresi, akkor nehéz lesz kimagyaráznia, hogy mit keres nála.. ha találta miért tartotta meg.

2016. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Már írtam, de még egy történet. Barátnőm a tárcáját hagyta el. Mint kiderült az egyik egyetemi épület padjában maradt. Leadták a megtalálók a portára és a benne lévő egyetemi kártya alapján másnap kapta a neptun üzenetet a TO-tól, hogy xy épület portáján van, mehet átvenni. Semmi nem hiányzott belőle.
2016. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Apám több telefont is visszaadott már, nagy értékűt is, meg táskát is. A táska tulajdonosa a nyakunkra jött családostól, hogy pénzt loptunk ki belőle (?), le akartak rabolni. A nagy értékű telefon tulajdonosa meg még köszönni sem hajlandó az utcán 1 hét után. Ilyenkor azért elgondolkodik az ember. Amúgy ettől függetlenül továbbra is visszaadjuk a dolgokat, ha megtaláljuk.
2016. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!