Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnék erre mondani?

Ernesto. kérdése:

Mit tudnék erre mondani?

Figyelt kérdés
Elég nagyra nőttem :D 203cm és az ismerősök mindig mondják hogy már megint nőttem, hú de magas vagy stb. Erre a válaszo általában egy mosollyal vagy egy jaa val lezárul. Tudnátok valami jót írni mit tudnék ezekre vissza mondan. Elég sokszor mondták ezt olyan lányok is akikkel szivesen beszélgettem volna tovább de erre nem tudtam semmi vicceset visszamondani. 24\f
2016. nov. 17. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak szimpla közhelyeket tudtam én is válaszolni. Mint pl sokat álltam az esőn, vagy hogy a szüleim éjjelente nyújtottak.

Tudom, nem valami fantáziadús, de több a semminél.

Amúgy hova valósi vagy? Ha esetleg alföldi, akkor mondhatod azt is, hogy azért mert alföldi vagy.

Nekem van egy sajátos elméletem. Az ország keleti régióiban magasabbak az emberek ( saját megfigyelés, nincs tudományos vagy hivatalos alátámasztás) mint a nyugatiban. Én ezt arra írom, hogy az alföldön a sík terepen így nagyon messzire is ellátunk. Meglátjuk jó előre a veszélyt is akár. A nyugati régióban az alacsonyabbak meg amolyan avarjárók :)


És mint említettem, nincs semmilyen bizonyíték az elméletemre, de 10-ből minimum öt esetben átszakadt egy gát, és elindult a beszélgetés. :)

2016. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ jó tippeket adtál Szekszárdi vagyok egyébként :D
2016. nov. 17. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha folytatni akarod a társalgásd, akkor vond közelebb magadhoz őket :

- Óh még legalább 10 centit nőni akarok, hogy bárki elférjen a hónom alatt. Gyere csak próbáljuk ki, te átférsz a karom alatt??? :-)

2016. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!