Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el annak, akit...

Hogyan mondjam el annak, akit szeretek, hogy mindent jól csinált?

Figyelt kérdés

Kicsit zavaros a kérdés, még én magam sem tudom megfogalmazni.

Az a helyzet, hogy van alaki, akit szeretek. És Ő szenved, és mindig is szenvedett, a legrosszabb, hogy mindig alaptalanul. Ezek elrontották az amúgy tökéletes életét.

És én annyira szeretném elmondani neki, hogy mindent jól csinált; hogy gyönyörűen mosolygott, amiből mindenki erőt tudott meríteni; hogy mindenkire hatással bírt lenni; és hogy a legjobban szeretem.

Hogyan mondjam el neki, ha már nincs itt?



2016. nov. 19. 07:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hogyan könnyítsek magamon?
2016. nov. 19. 07:02
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A "már nincs itt" mit jelent?
2016. nov. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Wtf?

Először is... leírod mi az alap felállás(helyzet). Kinek van gondja, milyen gondja, Te milyen szerepet töltesz be az életében, vagy ki/mi vagy.

Utána leírod, hogy mi a probléma.

Végül kérdéssé gyúrod.


Szóval nem az van, hogy "még Te sem tudod megfogalmazni", hanem szimplán "Te nem tudod megfogalmazni!"

Illetve a kérdés tele nyitott kapukkal..

Szereted, na és? Nem tudjuk, hogy Ő viszont szeret-e, vagy csak plátói ez felőled és még meg sem merted szólítani, vagy már barátok vagytok, stb.

Azt se tudjuk, hogy férfi vagy Nő vagy.

Nem tudjuk, hogy miért szenved a másik fél.

Nem logikus, hogy azért mindent jól csinált, mert mosolygott... (fuck logic..)

Erőt meríteni a mosolyából? Ez max neked jó, neki nem.


Illetve a végén, van a legjobb dolog: Már nincs itt!?

Akkor hol van?

Elköltözött másik faluba/városba/országba/kontinensre?

Vagy végleg eltávozott az élők sorából?


Nem is értem az ilyen megválaszolhatatlan kérdéseket..

Az is lehet, hogy szimplán egy keserű gyászoló szöveg.

N+1 a lehetőségek száma..

2016. nov. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van?
2016. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod le normálisan,mi a kínod,töröltetni fogom ezt az értelmetlen kérdést.Mert így nem lehet válaszolni,hogy azt sem tudjuk,mit akarsz.
2016. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Könnyíts magadon, az biztos jó lesz. Aztán tanulj meg érthetően fogalmazni, mert elhiszem, hogy a te fejedben van értelme mindannak, amit ide leírtál, de rajtad kívül senki más nem fogja megérteni ezt a titokzatoskodó zagyva szöveget.
2016. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebből alig fogtam fel valamit, és nem azért, mert hülye volnék.

Ha te nem tudod megfogalmazni a kérdésed, hogy várod el, hogy mi megoldást találjunk rá?

Én úgy értettem, javíts ki, ha tévedek:

Van egy srác, aki mindenkinek segít meg folyton azt mutatja, hogy boldog. Pedig nem. És te szereted, de nem tudod elmondani neki, mert elment.

Hova ment el? Tudod hívni vagy írni neki, nem?

Mi rontotta el az életét, hogy szenved tőle?

2016. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Apámnak tekintem Őt, de meghalt.

Soha nem találkoztam vele, mégis apámnak tekintem, mert nagyon sokat tett értem, mielőtt még megszülettem. És sok üzenetet hagyott nekem.

A lényeg, hogy nagy a nyomás rajtam, és úgy tudnék könnyíteni magamon, ha elmondhatnám neki a fent leírtakat. Csak már nem tudom. És a kérdésem az lenne hogy mit tehetnék, hogy könnyebb legyen?


Sajnálom, hogy érthetetlen volt a kérdés.

2016. nov. 19. 08:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Így már más.Sajnálom.Tudom,közhely,de az idő segít,bár esetedben születésed óta tart.Nem tudom,hány éves vagy,de keress valakit,akinek elmondhatod.Akár egy pszichológust.Ez nem azt jelenti,hogy baj van a fejeddel,csak beszéld ki magadból.Anyukád?Vele nem tudsz beszélni?
2016. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De igen, tudok, de neki nem jelent annyit mint nekem, és nem tud segíteni. Megért, meghallgat, bár néha azt mondja túlzásba viszem....
2016. nov. 19. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!