Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mintha 2 énem lenne?

Darkzoli kérdése:

Mintha 2 énem lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az lenne a problémám hogy úgy érzem, mintha ,,2 lelkem lenne'' vagy nem tudom hogy mondjam ezt.

Pl.nekem van az a szokásom...hogy elkezdem magamba mondani hogy holnap ne írjunk dolgozatot,és igy mintha egy másik énem beszélne hozzám.Vagy mondjuk PL.szeretnék fogyni és mondjuk elmondom magamba hogy ha ezt megteszem azt megteszem lefogok fogyni stb. És egy hang megszólal hogy igen vagy nem.Szóval vagy én csavarodtam be vagy nem tom hogy mivan velem.Akinek lenne elképzelése hogy ez mi lehet,és kommentel annak előre is köszönöm!



#2 én #2 lélek #mintha 2 énem lenne
2016. szept. 9. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2016. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olvass utána a neten.

[link]


Én sokszor úgyérzem valaki a tudatomon kívül használja a testem, méghozzá egy pszichopata állat, és a gyenge lúzer énem pedig elhúzódik.

2016. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!