Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ti életetekben milyen...

A ti életetekben milyen arányban van jelen a szeretet, és a gyűlölet érzése?

Figyelt kérdés

Például: 70% szeretet és 30% gyűlölet.


Illetve, az lenne a másik kérdésem, hogy amikor viccelődtök, olyankor az adott tréfálkozás/hülyéskedés/nevetés témája mekkora mértékben rosszindulatú, gunyoros, szarkasztikus?


2016. júl. 7. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

80% gyulolet

20% szeretet


80% szarkazmus, cinizmus ...



25F

2016. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Szeretet: 20%

Gyűlölet: 80%

2016. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szomorúan látom a negatív arányokat, bár nem vagyok igazán meglepve.

Lenne hova fejlődni.

2016. júl. 7. 17:58
 4/13 A kérdező kommentje:
(Nekem is.)
2016. júl. 7. 17:59
 5/13 anonim ***** válasza:

En még tartom magam, a szeretet 80%.-a.

A gyülölet kb. 20%.-a

Ebbe a 20%.-ba most jelen pillanatba a férjem beletartozik.

Azt hiszem agyilag már elment a józan esze.Problémája van az egészségével és azt keresi mindig,hogy engem hogyan sértegessen és lelkileg hogyan terrorizáljon.Eppen egy órával ezelõtt mondta,hogy azért teszi mind ezt,hogy õ ne betegedjen meg, és engem akar kikésziteni.Az utóbbi években ezt csinálja.

Soha nem tudnék igy viselkedni még a legnagyobb ellenségemmel sem.Talán a szeretetet és a jót szeretné belõlem is kiirtani, mivel õ már egy érzéketlen emberféle.

2016. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

18:05

Őszintén örülök Neked, illetve a válaszodnak. Jó látni, hogy "kitartasz" a szeretet mellett, még nehéz helyzetben is. :)

2016. júl. 7. 18:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen még a szeretet éltet és nagyon vigyázok rá,hogy el ne veszitsem,de olyan nehéz a mai világban már megtartani.
2016. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

100% szeretet, 0% gyűlölet.

Sosem rosszindulatú, sokszor szarkasztikus de nagyon helyzetfüggő hogyan változik arány.

2016. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én magán életemben?


0% szeretet (mivel nem szeretek senkit)

és 80% gyűlölet (mivel van 1 személy akit most nagyon rühellek)

2016. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére nagyon ritkán érzek gyűlöletet. Ez olyan erős szó, mérges szoktam lenni, meg ideges, de emiatt gyűlölet nagyon ritka. Szeretet az van, de nem csak ez a kettő van:D Nagy mértékben szarkasztikus, gúnyos:D Szeretünk így viccelődni a barátommal főleg. De azért más vicceink is vannak:)
2016. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!