Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek valóra válhat?

Szerintetek valóra válhat?

Figyelt kérdés

Van egy ikerpár YouTubeon, úgy hívják őket hogy Dolan Twins és már több mint 3 éve a rajongójuk vagyok, főként Graysonnal. Nagyon szeretnék egyszer találkozni velük, de a Tour-jukra sajnos sehogy se tudok kijutni. Tudom több millió ugyanolyan fangirl van aki arról álmodik hogy összejöhet Graysonnal. Arra gondoltam írok nekik egy levelet, egy különlegeset. Leírok benne mindent, hogy csak miattuk tanulok angolt stb.. Remélem hogy ha megírom akkor reagálni is fognak hiszen ezt egy különleges levélnek szánnám.

Ezzel persze az a baj hogy több ezer lány is ezt gondolja. 0 az esélyem?:(



2016. jún. 21. 22:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de kis ari vagy. Látszik az összes hozzászólásodon, hogy 14 vagy, ami mondjuk nem baj, de nekem kicsit mulatságosak a gondolataid :D

off: kb. mindenki Amerikában akar élni, ennyi idősen én is erről álmodoztam, és el is hittem, hogy lehetséges. A valóság azonban az, hogy rohadt nehéz kijutni, komoly szakma kell hozzá, amiben nagyon (nagyon) jónak kell lenned.


on:

Nem valószínű, hogy beválik, de attól még megpróbálhatod. Valószínűleg nem is lenne különleges a leveled, szerintem sokan írják direkt "különlegesre"... De azért hajrá!

2016. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:

#50 lépj már túl rajta hogy más a véleményünk

#51 köszi de te tapasztaltad már hogy nagyon nehéz kijutni? Próbáltad vagy csak olvastad? Mert szerintem simán lehetséges ha gimi után oda mennék fősulira és az az iskola intézné nekem utána pedig már könnyebb elhelyezkednem

Miért baj ha szerintem megtörténhet hiszek benne stb..attól még hogy 14 éves vagyok nem kell elítélni

2016. jún. 22. 20:04
 53/62 A kérdező kommentje:
De azért köszi
2016. jún. 22. 20:07
 54/62 anonim ***** válasza:
51%
És miből fogsz a fősuli alatt ott megélni? Alapból nehéz bejutni, főleg külföldiként, de tegyük fel, hogy sikerül. Drága a tandíj és az is, hogy ott éldegélj.
2016. jún. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
Rokonoknál. + családi támogatás
2016. jún. 23. 07:04
 56/62 A kérdező kommentje:
És megspórolt pénz
2016. jún. 23. 12:43
 57/62 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a kommenteket (csak az utolsó párat) de miért emelgeted még ki? Nem válaszolták meg a kérdésed abban a ~56 hozzászólásban?

Amúgy támogatom h kimenj, bár így is marad elég ember itt akinek efféle felfogása van és ezáltal teszi szebbé ezt az amúgyis kivételes szépségű országot. (Oké fiatal vagy de a kor nem függ össze az értelmi színvonallal, attól még lehetne reálisan gondolkodni.)

2016. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:
Azért emelem ki, mert igaz hogy elég sokan biztató választ adtak vagy nem, de a maga a kérdésre még senki sem válaszolt igennel vagy nemmel
2016. júl. 3. 00:37
 59/62 anonim ***** válasza:
52%

Értem. :D


Szerintetek valóra válhat?

NEM.


0 az esélyem?:(

IGEN.


Parancsolj, csak nehogy az legyen a baj h nincs indoklás. Vagy h egy kö**ög vagyok mert leírom a véleményem a kérdésre. :)

2016. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
Okés, köszi! Erre gondoltam
2016. júl. 4. 00:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!