Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek valóra válhat?

Szerintetek valóra válhat?

Figyelt kérdés

Van egy ikerpár YouTubeon, úgy hívják őket hogy Dolan Twins és már több mint 3 éve a rajongójuk vagyok, főként Graysonnal. Nagyon szeretnék egyszer találkozni velük, de a Tour-jukra sajnos sehogy se tudok kijutni. Tudom több millió ugyanolyan fangirl van aki arról álmodik hogy összejöhet Graysonnal. Arra gondoltam írok nekik egy levelet, egy különlegeset. Leírok benne mindent, hogy csak miattuk tanulok angolt stb.. Remélem hogy ha megírom akkor reagálni is fognak hiszen ezt egy különleges levélnek szánnám.

Ezzel persze az a baj hogy több ezer lány is ezt gondolja. 0 az esélyem?:(



2016. jún. 21. 22:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Nem #25 hanem #26 bocsi
2016. jún. 21. 23:24
 32/62 anonim ***** válasza:
12%

# 29

Ez csak terelés...

Te nem tudhatod kinek mi a jó. A lényeg, hogy megvan mindenük és semmiben sem szenvednek hiányt. Vagyis nem működik, amit bizonyítani próbálsz.

2016. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
Attól még hogy megvan mindenük nembiztos hogy boldogok
2016. jún. 21. 23:25
 34/62 anonim ***** válasza:
49%
Írj nekik. Olvasni nem biztos, hogy fogják, de valószínűleg kapsz vissza egy dedikált képet, esetleg egy köszönő levelet is. Általában az ilyen sztároknak vannak erre embereik, akik a rajongói levelekre válaszolnak.
2016. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
29%

# 33

Ennek ehhez semmi köze. Elérték azt, amit akartak, míg más emberek emiatt tönkre mentek. Pedig talán jó emberek. A háborúban ártatlanok halnak meg, csak úgy mint a mindennapokban.

2016. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy nekik lennének ilyen embereik, de nagyon jó lenne ha dedikált képet kapnék *-* a levelet mindenképpen megírom, köszi
2016. jún. 21. 23:27
 37/62 A kérdező kommentje:
#35, te úgy gondolod, én pedig nem. Befejezzük?
2016. jún. 21. 23:28
 38/62 anonim ***** válasza:
33%
#28: Az ilyen hozzáállás sem feltétlen a pozitív dolgokat vonzza. Hidd el, amikor először hallottam vonzás törvényéről vagy teljesen mindegy, hogy hívjuk, azt hittem mese habbal, de ma már tudom, hogy nem az. A pozitívan élsz, gondolkodsz, pozitív dolgok fognak veled történni, ez tény, felőlem mondhatsz bármit!
2016. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
55%
hogy a vonzás törvénye működik-e vagy sem, arról meglehetősen filozófiai a vita. az viszont tudományosan igazolható, hogy ha meg sem próbálsz valamit, akkor biztosan nem történik meg. ellenben, ha megadod magadnak az esélyt, hogy sikerüljön, akkor legalább megpróbáltad. veszíteni valód nincs vele!
2016. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
42%

# 38

Ismertem ilyen lányt. Sosem ártott senkinek, még vegán is volt. segített ahol tudott. Agydaganatban halt meg 28 évesen.

2016. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!