Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek valóra válhat?

Szerintetek valóra válhat?

Figyelt kérdés

Van egy ikerpár YouTubeon, úgy hívják őket hogy Dolan Twins és már több mint 3 éve a rajongójuk vagyok, főként Graysonnal. Nagyon szeretnék egyszer találkozni velük, de a Tour-jukra sajnos sehogy se tudok kijutni. Tudom több millió ugyanolyan fangirl van aki arról álmodik hogy összejöhet Graysonnal. Arra gondoltam írok nekik egy levelet, egy különlegeset. Leírok benne mindent, hogy csak miattuk tanulok angolt stb.. Remélem hogy ha megírom akkor reagálni is fognak hiszen ezt egy különleges levélnek szánnám.

Ezzel persze az a baj hogy több ezer lány is ezt gondolja. 0 az esélyem?:(



2016. jún. 21. 22:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
Graysonnak*
2016. jún. 21. 22:55
 2/62 anonim ***** válasza:
61%
pont l e s z a r j a. nem kellesz neki úgyse. fogadd el.
2016. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Igen énis ugyanezt gondoltam de mégis van bennem egy olyan érzés hogy lehetséges. Ami persze lehetetlennek tűnik,de mégse.. Xd
2016. jún. 21. 22:58
 4/62 A kérdező kommentje:
Elég sokat teszek/tennék érte.
2016. jún. 21. 22:59
 5/62 anonim ***** válasza:
71%
Megírhatod, de úgysem fogja elolvasni.
2016. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Igen erre énis gondoltam. De miért vagytok ennyire negatívak? Lehetséges hogy pont az enyémet fogja elolvasni. Vonzás törvénye?
2016. jún. 21. 23:00
 7/62 anonim ***** válasza:
38%
szia! hány éves vagy? én egy 16 éves fiú vagyok, július elején megyek amerikába a rokonaimhoz. nagyon szeretnék már barátnőt, de a korosztályom kiközösít és nem fogadnak el amilyen vagyok. azthiszik csak mert iphoneom van és amerikába járok lenézem őket. ha gondolod gyere velem, csak a repülőutat kell kifizetned. írj privit ha gondolod szívesen segítek mindenben.
2016. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
19%

# 6

Olyan nincs, hogy vonzás törvénye. Különben is, ha lenne, minden hasonló tinilány ezt akarná. Akkor te miért lennél különb ebből a szempontból?

2016. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Szia nagyon kedves vagy:) 14 éves vagyok. Nekem is élnek kint ismerőseim de a szüleim szerint még fiatal vagyok ahoz hogy így egyedül (akár légiutáskísérővel) menjek bárhova is. Azt szerintem meg főképp nem engednék meg hogy egy fiúval menjek akit még nem is ismerek:) esetleg majd tudnál írni arról hogy milyen ott az élet? Ott szeretnék majd élni. Akár a repülőútról is mesélhetsz majd:)
2016. jún. 21. 23:06
 10/62 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem írj nekik. Egy próbát megér ;)
2016. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!