Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek valóra válhat?

Szerintetek valóra válhat?

Figyelt kérdés

Van egy ikerpár YouTubeon, úgy hívják őket hogy Dolan Twins és már több mint 3 éve a rajongójuk vagyok, főként Graysonnal. Nagyon szeretnék egyszer találkozni velük, de a Tour-jukra sajnos sehogy se tudok kijutni. Tudom több millió ugyanolyan fangirl van aki arról álmodik hogy összejöhet Graysonnal. Arra gondoltam írok nekik egy levelet, egy különlegeset. Leírok benne mindent, hogy csak miattuk tanulok angolt stb.. Remélem hogy ha megírom akkor reagálni is fognak hiszen ezt egy különleges levélnek szánnám.

Ezzel persze az a baj hogy több ezer lány is ezt gondolja. 0 az esélyem?:(



2016. jún. 21. 22:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
29%

# 18

Ezt hívják belemagyarázásnak. Mert csak azt veszitek észre, amikor "működik". Többségében, amikor nem úgy történnek a dolgok, ahogy akarjátok, azt nem. Pedig abból jelentősen több van, csak figyelmen kívül hagyjátok.

2016. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
50%
#21: ezen kár vitázni, úgyis mindenki kitart a saját álláspontja mellett a végtelenségig :)
2016. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
53%

# 22

Ezen nincs mit vitázni, mert a világ nem bizonyos emberek körül forog.

Ha ez működne, akkor senki nem menne csődbe, senkit nem ölnének meg, erőszakolnának meg, nem érne baleset, nem ázna át a cipője, stb, stb.

2016. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Szerintem is írd meg mindenképp, Neked az lenne az elégtétel. Viszont ne éld bele magad semmibe. Te megteszed a lépést, a több már rajtuk múlik, az nem a Te gondod. Tényleg ne éld bele magad, mert akkor nagy rá az esély, hogy nagyot fogsz csalódni. Könyveld el úgy, hogy Te megírtad nekik, kiadtad magadból, de ők valószínűleg nem fogják elolvasni. Ha meg esetleg mégis érkezne válasz valami csoda folytán, akkor pozitív lesz a csalódás, csak ne ezt várd. :)

És ha gondolod, nyugodtan küldd el a levelet privátban, szívesen átnézem meg kijavítom, ha szükséges. Persze nem tudom, hogy állsz angolból, lehet nincs is rá szükséged. :)

2016. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

#21 nem pontosan igaz. Tapasztaltam már hogy rossz dolgot tettem és vissza is kaptam

#22 bölcs vagy:D

2016. jún. 21. 23:17
 26/62 anonim ***** válasza:
29%

# 25

Ez pl. egy eset. Politikusok rengeteget lopnak, csalnak, hazudnak. Mások életét teszik tönkre, hogy tovább jussanak. Mit kapnak vissza ezért?

2016. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:

#23 a vonzás törvényét alig ismerik, valószínűleg akikkel rossz dolgok történt valamit viszakaptak, vagy meg kellett történnie. Nincsnek véletlenek szerintem.

#24 nagyon szépen köszönöm, próbálom nem beleélni magam, ha kész lesz mindenképpen Átküldöm:) köszi hogy felajánlod a segítséged:) sokat számít

2016. jún. 21. 23:20
 28/62 anonim ***** válasza:
29%

# 27

Minden 2. hülye ezzel dobálózik, aki lusta tenni a céljaiért.

2016. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
#25 gondolhatod hogy ők sem gond nélkül élnek. Több nekik a gond mint egy normális embernek. Valahol mélyen nekik se jó így.
2016. jún. 21. 23:22
 30/62 A kérdező kommentje:
#28 azt ki mondta neked hogy én nem teszek a céljaimért? Attól még hogy használom teszek értük
2016. jún. 21. 23:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!