Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire vagy vidám? Miért?

Mennyire vagy vidám? Miért?

Figyelt kérdés

mostanában mindenkinek van valami gondja. Van olyan akinek egyáltalán nincs? Vagy nem olyan nagy, hogy keseregjen rajta?

Mennyire vagytok boldogok általában és most?


14/L



2016. máj. 20. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jelenleg en se vagyok tul boldog, hetek ota alig van eletkedvem. Talan mert a nap nagy reszeben erettsegire tanulok, de mar unom. Pedig magyart es torit imadom, de mar ahhoz sincs kedvem. Na mindegy 1 honapot mar kibirok, most a tanulas fontosabb a szorakozasnal, pihenesnel.
2016. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindig boldog vagyok, és egyszerre sohasem. Főleg azért vagyok boldog, mert mindenem megvan. Család, és barátok akik szeretnek, hogy tanulhatok, hogy van mit ennem és innom, hogy tudok hol aludni, tudod ilyenek, hogy vallásos vagyok, és ez reményt ad minden téren...

És amiért depressziósnak nem mondhatnám magam, de minden napomra rányomja a bélyegét, azok a félelmeim (nem olyan félelmekre gondolok, hogy félek a szellemektől és egyebek...), olyan érzések amiket nem tudok kezelni, az, hogy minden kis szharságot túlgondolok, nem tudok normális választ adni semmire, kommunikációs képességem nulla. Szinte nem tudok beszélgetni az emberekkel, nem tudom megfogalmazni amit gondolok. És az, hogy rengeteget gondolkodom, ami jó, de mégsem. És azért sem vagyok boldog, mert tudom hogy boldognak kéne lennem, de nem vagyok az.

2016. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Már majdnem egy éve nincs kedvem semmihez, hobbijaimat csak azért csinálom, hogy elfoglaljam magam valamivel. Már kezdem nagyon elveszíteni
2016. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!