Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire vagy vidám? Miért?

Mennyire vagy vidám? Miért?

Figyelt kérdés

mostanában mindenkinek van valami gondja. Van olyan akinek egyáltalán nincs? Vagy nem olyan nagy, hogy keseregjen rajta?

Mennyire vagytok boldogok általában és most?


14/L



2016. máj. 20. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagyok az. Közeledik a vizsgám és ez a sok tanulás kikészít. :/
2016. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én se vagyok, épp államvizsgázok és nagyon fáradt vagyok :(
2016. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok boldog amiert nem vagyok boldog.

Es faradt is vagyom. 😫

2016. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is most vizsgázok ,és röhögök a saját bukásomon ,rövid az idő ahoz hogy sirdogáljunk
2016. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Firedoom ***** válasza:
100%
En happy vagyok :P es miert? Mert miert ne? Ha tortenik valami rosz az optimizmusom akkor se hagy cserben es hamar túlteszem magam rajta. Anno rohadt sokat depiztem es nagyon nem tetszett. Akkor dontottem el: 180 fok fordulat es inkabb mosolyogjak mint a tejbetok. 19/f
2016. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Pszt! válasza:
Ettől a kéréstől most már nagyon jó kedvem van :D
2016. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Boldog vagyok,mert egészséges vagyok a szeretteim is és nagyon szeretem a kislányomat! Jó hogy van nekem!
2016. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Annyira, mint egy terhes hintaló. :)
2016. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
semennyire.
2016. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok! Hogy miért? Mert hiszek,és tudom hogy az Ur mindig jot akar nekem,es ugy intezi hogy hosszutavon a leheto legjobb legyen hosszutavon. És eddig is segitett. És ez a boldogság áthatja az egész életet. Igen,vannak megprobaltatasaim nekem is,mint mindenki másnak,de tudom h Ő segít,és le fogom tudni győzni a probémákat. Én sem vagyok mindig vidám,vannak rosz napjaim,de BOLDOG vagyik. Mert tudom hogy számithatok Rá. És kérhetem bármire,mert ha szuksegem van rá,ő megadja. És tudom hogy Ő tudja hogy mire van szuksegem.Ezért bizalommal teszem le életemet a kezébe.
2016. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!