Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetoválás ez menyire hülyeség?

Tetoválás ez menyire hülyeség?

Figyelt kérdés

Menyire lenne ostobaság ezt feltetováltatni magamra h. Valar morghulis -( Mindenkinek meg kell halnia!)

Valar dohaeris - (Mindenkinek szolgálnia kell!)

Game of Thrones című sorozatban egy kitalált nyelv bár ennek a jelentése a sorozatban azaz a halni , meg szolgálni része miatt foglalkoztat.

Nektek mi a véleményetek csak így kíváncsiságból kérdezem .

És ha kérhetlek titeket azt is írjátok oda hogy nézitek a sorozatot vagy nem



2016. ápr. 24. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy tetoválásnak csak akkor van értelme, ha saját magadért varratod fel, és nagyon jól tudod hogy nem fogod megbánni. Ha más ember visszajelzéseire van szükséged, illetve csak azért teszed hogy mások előtt villogj, akkor semmi értelme nincs az egésznek.
2016. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Varrasd fel hogy Love Mari, annak is legalább annyi értelme lenne!
2016. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem nézem és én hülyeségnek tartom, mert egy sorozatban kitalált nyelven van egyrészt, ami 20 év múlva sehol sem lesz és akkor már lehet bánni fogod kicsit, bár engem maga az idézetek magunkra tetoválása is taszít, egyébként több tetoválásom is van szóval az ellen nem vagyok, de mindig hosszútávon kell gondolkozni, ha varratni akarod magad.
2016. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!